fbpx

Zrychlete stavbu či rekonstrukci střechy s krytinou Finnera0

Skutečně bezstarostný projekt vaší nové střechy začíná snadným nákupem. Zajet přímo do skladu a odjet s novou střechou vaším vozem? To je přesně to, co můžete udělat se střešní krytinou Finnera od společnosti Ruukki.

Finnera je výsledkem vývoje modulární střešní krytiny společností Ruukki – můžete si tak vyzvednout standardizované šablony přímo ze skladu. Pro šikovného člověka znamená Finnera nejsnadnější způsob, jak si bez cizí pomoci položit vlastní střechu. 

„Žádné složité měření. Materiál můžete kdykoliv dokoupit.“

Finnera má stejně působivý vzhled jako tradiční střešní krytiny. Dodává se ve standardní velikosti šablon 119 x 70,5 cm, které můžete snadno přepravit od prodejců. Kompaktní moduly jsou velmi snadno použitelné díky nízké hmotnosti a formátu, který je připraven k přímé montáži (veškeré příslušenství je součástí balení). Pro rozhodnutí o koupi dokonce ani nepotřebujete složité měření vaší střechy, protože materiál může být kdykoliv doplněn. 

Finnera je vhodná pro všechny typy střešních krytin, pro nové domy ale i renovace a šablony se přizpůsobí jakémukoliv tvaru a rozměru vaší střechy. Velkou výhodou krytiny Finnera je revoluční ohyb přední hrany, který nejen působí velmi esteticky, ale také maximalizuje odolnost vůči povětrnostním vlivům a pomáhá zvýšit životnost střechy. V současné chvíli můžete také využít nového nástroje pro vizualizaci vaší střechy. 


Velkou výhodou krytiny Finnera je revoluční ohyb přední hrany. Vizualizace: Ruukki

Přestože se jedná o modulární střešní systém, jednotlivé šablony nejsou v konečném důsledku viditelné – jednotlivé prvky k sobě perfektně přiléhají a vytvářejí hladký povrch, který odolává extrémním klimatickým podmínkám opravdu skvěle. Pokud se rozhodnete pro krytinu Finnera, nemusíte tak mít starosti s bouřkami, mrazivou zimou, nebo horkým letním počasím. Kromě své technické jedinečnosti, je výhodou Finnery vysoká kvalita povrchové úpravy, tj. barevná povrchová úprava, která střechu účinně chrání před korozí vlivem vlhkosti a UV zářením. Můžete tak na vlastní kůži ocenit kvalitu jak při instalaci, tak také při shlédnutí konečného výsledku – solidní a skvěle vypadající ocelové střechy.

Proč kupovat střešní krytinu právě teď? Jestliže vám bouřlivé počasí poškodilo vaši střechu, nebo se bojíte, že se tak stane. Nyní se můžete přestat bát! S krytinou Finnera  lze pracovat prakticky v každém počasí. Nabízíme vám efektivní řešení ocelové střešní krytiny, která umožňuje rychlou instalaci bez starostí se skladováním. 


Jste již rozhodnuti? Největší volba je teď na vás – tmavě hnědá, červená či černá? Foto: Ruukki

Chcete-li se dozvědět více a zároveň mít možnost vyhrát iPad? Klikněte zde.

Více informací na www.ruukkistrechy.cz

Autor: Komerční sdělení