fbpx

Zapuštěné bazény mohou být ozdobou Vaší zahrady0

Rádi byste se na Vaší zahradě osvěžili, ale nadzemní bazén Vám příliš překáží ve výhledu a nafukovací bazén, který můžete mimo koupání sklidit vypadá moc lacině? Zapuštěné bazény jsou přesně tím řešením, které hledáte! například firma Bazény Šulc je nabízí v několika setech. Nepřekáží ve výhledu, jsou vysoké kvality a navíc vypadají luxusně.

Luxusní vzhled za přijatelnou cenu

Naše podzemní bazény jsou ze speciálního polymeru s UV stabilizátorem od německé firmy Rőchling Engineering Plastics. Tento materiál je speciálně prověřený pro výrobu bazénů, které jsou odolné mrazu i slunečnímu záření, a zároveň vypadají luxusně díky své barvě Carribean blue. Velikost Vám uzpůsobíme přesně na míru a navíc bazén vybavíme vestavěným podbetonovaným protiskluzovým schodištěm, které zajistí bezpečný přístup k vodě. To vše za přijatelnou cenu, kterou jen tak někde nenajdete.

Voda, která nedráždí

Možnost podzemních bazénů také přináší mnoho možností na poli doplňků. Všechny naše bazény vybavujeme UV lampou, ionizérem a přírodními polymery pro bezchlorovou údržbu vody. Voda je tak šetrná k pokožce a nedráždí ji, ale zároveň zůstává čistá, jelikož tento systém brání zničí různé bakterie a viry a také brání množení jiných mikroorganismů. Také Vám na přání můžeme nainstalovat skimmer, pískovou filtraci, podvodní osvětlení bazénu, nebo třeba protiproud pro zpříjemnění Vašeho plaveckého zážitku.

Prodlužte svou koupací sezónu díky zastřešení

Na přání Vám také rádi nainstalujeme zastřešení Vašeho bazénu. Posuvné zastřešení bazénu je mnohem užitečnější a účinnější než prostý kryt. Chrání Váš bazén před nečistotami i před nechtěnými pády osob, dětí a zvířat do bazénu. Díky dveřím navíc můžete bazén i používat když je zastřešený, a můžete se tak moc koupat i za nepřízně počasí. Už Vás od Vašeho záměru jít se vykoupat neodradí déšť, vítr ani nižší teplota. Vaše koupací sezóna se tak výrazně prodlouží.

Autor: Komerční sdělení