fbpx

Za měsíc poputuje mobilní pasivní dům k novému majiteli0

Už jen měsíc zbývá do okamžiku, kdy mobilní pasivní domek získá nového majitele – dojde k tomu v sobotu 22. září přesně v 11:30. V tuto chvíli totiž vyvrcholí dražba, které se bude moci zúčastnit opravdu každý. Dražba bude probíhat online na Aukro.cz a začne již 12. září na vyvolávací ceně jedna koruna.

Za kolik se ve výsledku dům prodá, je zatím ve hvězdách. Můžete se však na vytvoření této ceny podílet a kdo ví, možná to budete právě vy, kdo se do domku nastěhuje. K tomu, abyste se mohli do dražby zapojit, Vám stačí účet na Aukro.cz a pak už nic nebrání tomu přihazovat. Chcete-li být o zahájení dražby informováni den dopředu e-mailem, stačí napsat na info@pasivnidomy.cz a do předmětu uvést „DRAŽBA“.

Reklama


Pasivní dům, který vznikl v rámci veletrhu IBF  2012 v Brně. Foto: Centrum pasivního domu.

Dražený domek, který vyrostl za čtyři dny před zraky návštěvníků brněnského výstaviště, si mohli zájemci během léta prohlédnout v Národním stavebním centru, které se stalo jeho dočasným útočištěm. V září bude převezen do Prahy, kde budete mít další možnost si osahat jeho modřínovou fasádu, projít si jeho interiér a posedět v pohodlné sedačce.

Domek bude vystaven na pražském veletrhu For Arch 2012 od 18. září až do konce dražby v sobotu 22. září. Součástí doprovodného programu Centra pasivního domu budou jeho komentované prohlídky a návštěvníci budou moci využít bezplatné poradenství od odborníků z Centra pasivního domu a získat tak odpovědi na otázky týkající se pasivního bydlení, rekonstrukcí nebo draženého domku jako takového.

Závěrečnou půlhodinu dražby, kdy bude probíhat poslední přihazování, bude na veletrhu moderovat Eva Decastelo. Přijďte se podívat, jak to nakonec všechno dopadne.


Líbí se Vám tento pasivní dům? Pak se nezapomeňte zúčastnit jeho dražby a možná bude právě Váš! Foto: Centrum pasivního domu.

Autor: Redakce Nazeleno.cz