fbpx

xBizon: Představení partnera0

xBizon, s.r.o. je mladá společnost profesionálů v oblasti médií, orientující se na kreativní činnost a tvorbu originálních internetových projektů. Naším cílem je přinášet na český internet netradiční projekty z oblasti informačních magazínů a služeb, které zaujmou laickou i odbornou veřejnost. Jsme výjimeční svou firemní atmosférou, pozitivním přístupem k věci i ochotou naslouchat a pomáhat svým obchodním partnerům.

3 pilíře společnosti xBizon, s.r.o.

Jedinečné projekty
Český internet i média jsou přeplněny stále stejnými projekty, jež se liší pouze názvem a grafikou. Naše společnost se vydala opačným směrem. Návštěvníkům našich webu předkládáme netradiční mediální projekty, které přináší nový pohled na danou problematiku, stejně jako portály z oblasti služeb, které v České republice doposud nenajdete.
 
Vysoké cíle
Naším cílem je vybudovat síť plně profesionálních internetových projektů z mnoha oborů, které přinesou na český internet nové unikátní myšlenky, stejně jako svěží pohled na stávající problematiku. K tomuto cíli nám dopomáhají nejen bohaté zkušenosti našeho interního týmu a obchodních partnerů, ale také střízlivý přístup k realizaci nových projektů. Naším heslem není jen nadšení pro věc, ale také pragmatismus a praktičnost – vytýčíme si vždy jen takové cíle, kterých jsme schopni dosáhnout.
 
Lidé
Uvědomujeme si, že nejdůležitější složkou každého projektu jsou lidé stojící v jeho pozadí. Náš tým se skládá z mladých, ambiciózních a perspektivních specialistů, kteří vyhledávají nové výzvy, jsou nápadití, rádi čelí výzvám i svěřené zodpovědnosti. Za to jim nabízíme nejen prostředí, v němž mohou sbírat zkušenosti, ale především skvělou firemní atmosféru, časovou flexibilitu a možnost podílet se na řízení projektů.
 
Základní fakta:
          Datum vzniku: červen 2008
          Projekty: Nazeleno.cz (další v přípravě)
          Partneři: společnosti NetDirect s.r.o. a Acomware s.r.o.
          Financování: vlastní kapitál, bankovní úvěry 0 Kč (červen 08)
 
Oficiální údaje:
 
xBizon, s.r.o.
Tkalcovská 874/3a
602 00 Brno
 
tel.: +420 541 592 457
mail: info@xbizon.cz
www.xbizon.cz
 
IČO: 28295129
DIČ: CZ28295129
 
Č.ú.: 3393472001/5500, Raiffeisenbank, a. s.
 
Jak se k nám dostanete?
 
Autem: Z dálnice D1 sjeďte na exitu číslo 190 a pokračujte Pisáreckým tunelem po ulici Žabovřeská až na ulici Dobrovského. Odbočte vlevo na Palackého třídu a po ulici Štefánikova pokračujte až ke čtvrté odbočce vlevo, která vás zavede na ulici Šumavskou.
 
Hromadnou dopravou: Na hlavním nádraží nasedněte na linku 1 směr Řečkovice – Ečerova. Vystupte na zastávce Šumavská, vraťte se o několik metrů zpět a pokračujte vlevo přímo na ulici Šumavská.

Autor: Redakce Nazeleno.cz

Reklama