fbpx

Vytvořte si za hubičku webové stránky k pronájmu chaty, chalupy i menšího penzionu0

Pokud jste si zrekonstruovali chatu, ale nevyužíváte ji po celý rok, začněte ji nabízet k pronájmu a vydělejte si nějakou korunu navíc.

Prostřednictvím webové stránky potenciální hosty informujete o tom, co všechno ubytovací zařízení nabízí, jaká je jeho kapacita, v jaké lokalitě se nachází a co všechno mohou v okolí navštívit. Tvorba webových stránek dříve nebyla nejlevnější záležitost. Bylo nutné se obrátit na nějakého programátora a grafika a připravit si takových dvacet tisíc korun za jednoduchou webovou prezentaci. Dnes si klidně vystačíte s webovou stránkou vytvořenou skrze klikací systém, jenž vás nevyjde zdaleka tak draho. Cena se pohybuje okolo sta korun měsíčně, což je mnohem přijatelnější, nemyslíte?

Jak vytvořit vlastní web jednoduše, rychle a levně.

Současným hitem v oblasti tvorby vlastních webových stránek je služba Saywebpage, která umožňuje vytvořit webové stránky za hubičku, aniž byste museli znát programovací jazyky, HTML či CSS. Saywebpage není poskytovatel hostingů, jedná se o systém pro tvorbu vlasních stránek, jenž je zároveň odpovědí na vaši otázku, jak vytvořit web co nejlevněji. I když nejste technologiemi políbení, vůbec nevadí, neboť prostředí je naprosto intuitivní, a tak vás jednotlivé kroky dovedou do zdárného konce.

Pokud se rozhodnete vytvořit si webovou stránku skrze Saywebpage, stanete se sami sobě pány, takže nemusíte na nikoho čekat, až vám vloží třeba aktualitu. O všechno se postaráte sami, kdykoliv jen potřebujete. Nabízí se vám i ukázka webové stránky, jak může vypadat ta vaše pro chatu, chalupu či penzion.

Oproti jiným systémům, které vám umožňují vytvořit omezenou webovou stránku zdarma, vám pojede vše na vlastní doméně, nikoliv na doméně třetího řádu, která nevypadá důvěryhodně a reprezentativně. 

Výsledná prezentace je samozřejmě responzivní, rychle se načítá, a tím pádem vás budou vyhledávače milovat, protože pro ně jsou tyto dvě vlastnosti velmi důležité.

Webová stránka, která zaujme

Jestliže nezaujmete uživatele, jenž se dostane na vaši webovou stránku, do několika sekund, pravděpodobně se na ni už nikdy nevrátí. Právě z daného důvodu se spousta firem, poskytovatelů ubytování a dalších podnikatelů rozhoduje pro modernizaci svých webů. V současné době je kladen důraz na minimalismus, jednoduchost a čistotu. Žádné zbytečné prvky, které by uživatele pouze otravovaly.

Vyberete si z několika webových šablon, nebo si naklikejte zcela vlastní web. Pro ubytování tam najdete také skvělé šablony, jež vás zaručeně nadchnou.

Publikace webové prezentace

Jakmile dokončíte své mistrovské dílo do finální podoby, můžete webovou stránku spustit a publikovat, aby se na ni mohli dostat potenciální zájemci o ubytování. V systému stačí v pravém horním rohu kliknout na tlačítko „Objednat web“. Vyplníte jednoduchý formulář, kde zvolíte název domény a vyplníte kontaktní a osobní údaje. Ještě vyberete balíček, jenž vám vyhovuje svými vlastnostmi a cenou. V nabídce jsou čtyři varianty – balíček MINI, ECONOMY, STANDARD a PROFI. Ideální je balíček STANDARD, jenž je také nejpopulárnější. Vyjde momentálně na měsíc na 189 korun (původně 378 korun), takže byste měli jednat rychle, ať ještě stihnete tyto slevové akce. Za nejdražší variantu zaplatíte za měsíc 318 korun a za nejlevnější 99 korun. Sice to nejsou webové stránky na míru, ale pro řadu podnikatelských činností jsou naprosto dostačující.

Autor: Komerční sdělení