Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekcePartnerem pro vytápění je Poptávej.cz

Partner Nazeleno.cz: Novatrix – tepelná technika a poradenství

Tepelná čerpadla, solární systémy, fotovoltaické systémy. Uvažujete o některé z těchto technologií? Nejlépe vám poradí společnost, která se orientuje ve všech těchto otázkách. Právě to vám nabízí firma Novatrix, do jejího poradenskou činností.

24. 06. 2009 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Společnost Novatrix přichází k zákazníkům se dvěma základními skupinami služeb: poradenstvím a dodávkou technologií i jejich instalaci. Pokud uvažujete o koupi nové tepelné techniky, Novatrix vám nabízí nejen konzultaci a zkušenosti z praxe, díky nimž zvolíte to správné řešení, ale i jeho následnou realizaci v praxi.

Logo NovatrixSpolečnost Novatrix s.r.o. se na českém trhu etablovala v roce 2007 a již od počátku se zaměřovala na oblast obnovitelných zdrojů energie, energetické audity na návrhy energetických systémů. Přestože se jedná o poměrně mladou firmu, její zakladatelé se v oboru pohybovali již řadu let jako konzultanti a pomáhali prosazovat úsporná energetická řešení u svých obchodních partnerů. Ze svého působení přinesli do společnosti kromě svých zkušeností i názor, že ekologické řešení zdrojů energie by nemělo zůstat doménou „zelených“ nadšenců, ale mělo by se každému investorovi především vyplatit.

„Staňte se výrobcem a dodavatelem elektrické energie – s Novatrix je to velmi jednoduché“

Hlavní činností společnosti Novatrix je poradenství a dodávka technologií a jejich instalace. V oblasti poradenství se jedná především o energetické audity, štítkování budov (Průkaz energetické náročnosti budov), finanční analýzy, návrhy energetických systému a všeobecné poradenství v oblasti dodávky technologií, tepelných čerpadel, solárních systémů, fotovoltaických systémů a rekuperace tepla.

Poradenství neznamená dodávku

Společnost nepodmiňuje poradenskou činnost, jak řešit dodávku energií (teplo, elektřina, ohřev TUV) s vlastní dodávkou technologií a jejich instalací. Pokud zákazníkovi z nějakého důvodu nabídka firmy nevyhovuje, může si samozřejmě zvolit jiného dodavatele technologie a její instalace.

Poradenství

Levná energie - tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla se v posledních letech zařadila mezi investičně přijatelné zdroje tepla. Jejich velkou výhodou je fakt, že vyprodukují mnohem více energie, než samy spotřebují. Společnost dodává a montuje tepelná čerpadla systémů vzduch–voda, země–voda a voda-voda a také bazénová tepelná čerpadla systému vzduch-voda. Co se týká investičních nákladů a pracnosti instalace, vychází nejvýhodněji tepelná čerpadla vzduch-voda, jejichž nejnovější modely umožňují provoz až do minus 20 stupňů.

Tepelná čerpadla


Teplá voda pro dům i bazén

Ohřev teplé vody pro spotřebu nebo bazén můžete nechat na nejlevnějším tepelném zdroji, kterým je solární (sluneční) energie. Solární systémy v dnešní době umožňují dodávku teplé vody i v zimním období a to, kromě dodávky technologie a její montáže, prakticky zadarmo. Firma Novatrix poskytuje poradenství a dodávku solárních systémů pro rodinné domy, u kterých jsou tyto systémy nejrozšířenějším alternativním zdrojem teplé vody, a také pro bazény. Jak ale společnost sama upozorňuje, solární systém použitý pouze pro ohřev vody v bazénu je značně ekonomicky nevýhodný. 

Ohřev vody

Výrobcem elektřiny snadno a rychle

Pokud se chcete stát nezávislými na neustále se zvyšujících cenách elektrické energie, má pro vás společnost Novatrix jednoduchou radu – vyrábějte si elektřinu sami. Je to velmi jednoduché – instalace fotovoltaického systému vám totiž umožní vyrábět elektrickou energii nejen pro vlastní použití. Můžete ji i prodávat. Firma dodává tři typy „elektráren“ – malé fotovoltaické systémy na střechu, systémy střední velikosti i velké solární elektrárny. Záleží tedy jen na zákazníkovi a jeho potřebách.

Fotovoltaika

 

Údaje o společnosti:

Novatrix s.r.o.
Starodubečská 526/16a
107 00 Praha - Dubeč
Telefon/Fax: 246 082 310 (recepce)/ 246 082 309
E-Mail: info@novatrix.cz
Web: www.novatrix.cz

Související články

Tagy: Energie, Dům a zahrada, Ze světa, Tiskové zprávy, Solární energie, Tepelná čerpadla, Vytápění, Krby, Kamna, Fotovoltaika, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Vytápění, Krby, Kamna

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

Bosch Termotechnika s.r.o. - obchodní divize DAKON

Tradiční český výrobce kotlů na tuhá paliva

<!-- -->
Bosch Termotechnika s.r.o. – obchodní divize BUDERUS

Buderus s produktovým portfoliem zahrnujícím plynové průtokové ohřívače teplé vody,závěsné i stacionární…

<!-- -->
HAAS+SOHN Rukov, s.r.o.

Tradiční český výrobce krbových kamen, krbových kamen s výměníkem, kachlových kamen, krbových vložek,…

<!-- -->
ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

Výrobce a dodavatel profesionální vzduchotechniky, ventilátorů a příslušenství, rekuperačních jednotek,…

<!-- -->
NOSRETI velkoobchod s.r.o.

Jsme dodavatelé a v Ostravě také prodejci tepelných čerpadel, solárních kolektorů a klimatizací vlastní…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!