Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekcePartnerem pro vytápění je Poptávej.cz

Novinky společnosti Regulus

Společnost Regulus nedávno do svého produktového portfolia zařadila také dvě nová tepelná čerpadla Ecoheat 400 a Ecoair 400. V obou případech jde o velmi kvalitní a úsporná zařízení vhodná pro rodinné domy. Na produkty firmy Regulus můžete také dostat dotaci v rámci programu Nová zelená úsporám.

27. 11. 2014 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Společnost Regulus patří mezi přední dodavatele kvalitních tepelných čerpadel na českém trhu. Důraz klade nejen na kvalitu produktů samotných, ale hlavně na bezproblémové zapojení tepelných čerpadel do celého otopného systému v domě a případnou další integraci například solárních systémů pro ohřev vody. Mezi novinky patří zařízení EcoHeat 400 a EcoAir 400.

Společnost Regulus patří mezi přední dodavatele kvalitních tepelných čerpadel na českém trhu. Důraz klade nejen na kvalitu produktů samotných, ale hlavně na bezproblémové zapojení tepelných čerpadel do celého otopného systému v domě a případnou další integraci například solárních systémů pro ohřev vody. Regulus nabízí tepelná čerpadla renomovaného švédského výrobce CTC Enertech, který se může pochlubit dlouhou historií a 30letými zkušenostmi s jejich vývojem.

EcoHeat 400 – domácí centrum tepla

Jednou z novinek je tepelné čerpadlo typu země-voda EcoHeat 400. Jedná se o kompaktní jednotku se zásobníkem teplé vody, která se postará nejen o vytápění, ale také o ohřev vody pro využití v domácnosti.

Tepelné čerpadlo řady EcoHeat získává teplo z hlubinných vrtů nebo z povrchového zemního kolektoru. Hlavní výhodou tepelného čerpadla typu země-voda je stálost výkonu a topného faktoru i ve velkých mrazech. Tepelná centrála v sobě koncentruje vše, co obsahuje domácí kotelna. Po snadném připojení k elektrické síti, otopnému systému a vodovodu zajišťuje kompletní tepelné potřeby rodinného domu – topení, akumulaci otopné vody, přípravu teplé vody pomocí tepelného čerpadla a vestavěného 9kW elektrického topného tělesa.

Samozřejmostí je možnost připojit sluneční kolektory, krbový výměník nebo jiné zdroje tepla. Kompaktní řešení vyniká minimálními tepelnými ztrátami a minimálními požadavky na prostor. Za zmínku stojí i povedený design tepelných čerpadel EcoHeat, které tak můžete umístit mimo technickou místnost domu, a velký dotykový displej pro snadné ovládání.

EcoAir 400 – tepelné čerpadlo typu vzduch-voda

Nová řada vzduchových tepelných čerpadel EcoAir 400 byla vyvinuta s využitím nejmodernějších technologií. Pro co nejlepší využití energie vzduchu jsou vybavena novým extra velkým vzduchovým výměníkem (výparníkem). Pro vysoký topný faktor a efektivní práci i při velmi nízkých teplotách vzduchu jsou osazena nejnovějšími kompresory a elektronickým expanzním ventilem.

Tepelná čerpadla řady EcoAir 400 pracují do venkovní teploty -22 °C a dosahují maximální výstupní teploty topné vody až 65 °C. Je možné je tedy dimenzovat na 100% pokrytí tepelné ztráty domu a ohřevu teplé vody. Vytápění domu je pak pokryto pouze tepelným čerpadlem bez elektrického dohřevu. Každé tepelné čerpadlo CTC je vybaveno omezovačem maximálního proudu při startu kompresoru.

Využijte dotace v rámci programu Nová zelená úsporám

Na produkty společnosti Regulus je možné získat dotace v programu Nová zelená úsporám (NZÚ). Na solární systémy lze získat dotaci ve výši 35 000 Kč na solární systémy pro ohřev vody nebo 50 000 Kč na solární systémy pro přitápění.

Instalaci tepelných čerpadel instalovaných do rodinných domů podporují dva dotační programy - NZÚ při výměně za elektrokotel a "Kotlíkové" dotace částkou až 127 500,- při výměně za kotel na tuhá paliva. Systémy větrání s rekuperací tepla jsou podpořeny částkou až 100 000 Kč v dotačním programu NZÚ.

Související články

Tagy: Solární energie, Tepelná čerpadla, Dotace a úspory, Dotace, Vytápění, Plynové kotle, Tepelná čerpadla, Dotace

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

Bosch Termotechnika s.r.o. - obchodní divize DAKON

Tradiční český výrobce kotlů na tuhá paliva

<!-- -->
Družstevní závody Dražice – strojírna s.r.o.

Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody.…

<!-- -->
Bosch Termotechnika s.r.o. - obchodní divize JUNKERS

Dodáváme spotřebiče pro vytápění a ohřev teplé vody. Plynové závěsné kotle, plynové kondenzační kotle,…

<!-- -->
ATREA s.r.o.

Společnost ATREA vznikla již v roce 1990. Opírá se o dlouholeté zkušenosti v oblasti mikroklimatu budov…

<!-- -->
Regulus spol. s r.o. - Tepelná čerpadla

Firma Regulus s.r.o. slouží v oblasti teplo - voda - plyn již od roku 1992 a v současnosti se orientuje…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!