Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekcePartnerem pro vytápění je Poptávej.cz

DEVIreg™ Touch – nová generace termostatů

DEVIreg™ Touch je nová generace termostatu pro ovládání elektrického topení, který v sobě spojuje pokročilé funkce,jednoduchost ovládání a dokonalý design. Zařízení se ovládá přes 2” dotykový displej, k volbě nejrůznějších funkcí vám většinou stačí jen jeden dotyk. Ovládání je tedy velmi intuitivní.

19. 09. 2013 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Zapomeňte na nevzhledné přístroje v šedých či černých plastových krabičkách. Nová generace termostatů, do které patří i DEVIreg™ Touch, splňuje ty nejpřísnější požadavky na design a neudělá ostudu ani v esteticky nejvybroušenějších interiérech.

Termostat DEVIreg™ Touch zvládá všechny běžné funkce i pokročilejší možnosti nastavení a regulace vašeho otopného systému. S přesností nastavení 15 minut si můžete zvolit dvě období komfortní a útlumové teploty. Časové rozvržení těchto teplotních období si můžete zvolit pro každý den zvlášť. Tlačítko pro režimy Pryč, Ochrana proti mrazu, Vypnutí časovače a Vypnutí.

Funkce pro úspory tepla

S rostoucími cenami energií se stále důležitější stává také problematika energetických úspor. Termostat DEVIreg™ Touch vám se šetřením energiemi pomůže. Termostat je vybaven funkcí detekce otevřeného okna a okamžitého vypnutí podlahového vytápění. K úspornějšímu provozu topení v domácnosti vám navíc pomůže také displej, který přehledně zobrazuje údaje o okamžité spotřebě energie. Výrobce tohoto zařízení uvádí, že termostat DEVIreg™ Touch vám sníží spotřebu elektrické energie na vytápění až o 12 %.

Flexibilní design – od hravého po elegantní

Zapomeňte na nevzhledné přístroje v šedých či černých plastových krabičkách. Nová generace termostatů, do které patří i DEVIreg™ Touch, splňuje ty nejpřísnější požadavky na design a neudělá ostudu ani v esteticky nejvybroušenějších interiérech. Dominantním prvkem jejich designu je elegantní displej s neutrálním orámováním. Celé zařízení lze přitom umístit do nejrůznějších rámečků pro elektropřístroje od celé řady výrobců.

Vyzkoušejte si jej na webu

Ovládání termostatu si můžete vyzkoušet v interaktivní aplikaci na webu výrobce. Stačí jen v mobilním telefonu naskenovat následující QR kód, případně navštívit internetové stránky www.touch.devi.cz.

Tagy: Vytápění, Bydlení, Vytápění

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

ATREA s.r.o.

Společnost ATREA vznikla již v roce 1990. Opírá se o dlouholeté zkušenosti v oblasti mikroklimatu budov…

<!-- -->
Družstevní závody Dražice – strojírna s.r.o.

Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody.…

<!-- -->
HAAS+SOHN Rukov, s.r.o.

Tradiční český výrobce krbových kamen, krbových kamen s výměníkem, kachlových kamen, krbových vložek,…

<!-- -->
Bosch Termotechnika s.r.o. - obchodní divize DAKON

Tradiční český výrobce kotlů na tuhá paliva

<!-- -->
ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

rekuperační jednotky, teplená čerpadla, vzduchotechnika

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!