Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

Pelety a brikety až ke kotli? Zdarma, bezpečně a bez námahy!

Věděli jste, že dovoz dřevěných paliv do domu můžete mít za cenu, za něž si je normálně musíte sami přivážet z obchodů? Pracovníci společnosti CDP.cz vám je jako jediní v Česku doručí celoročně ve velkém množství i vysoké kvalitě přímo od nejlepších výrobců a složí přímo ke kotli.

25. 05. 2011 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Pelety a brikety vám společnost CDP.cz bezpečně doručí až domů, a to i když třeba bydlíte někde na samotě v horách. Navíc máte garanci dodávky dřevěných paliv, v jejichž ceně je již zahrnuta nejen doprava, ale i složení. Řidiči firmy CDP.cz jsou vybaveni nadstandardní manipulační technikou, díky které vám pelety i brikety složí přesně tam, kam potřebujete.

Společnost CDP.cz nabízí svým klientům jako největší dodavatel dřevěných pelet a briket řadu výhod. Jednou z nejdůležitějších je unikátní systém dopravy zboží až ke kotli.

„Dodávka pelet a briket od 4 tun je po celé ČR za jednotnou cenu.“

Vzhledem k tomu, že společnost CDP.czvlastní rozsáhlou autodopravu s logistickým centrem v Praze a Olomouci, je schopna dovést ekopaliva podle přání každého zákazníka i do těch nejzapadlejších vesnic. Navíc garantuje dodávku paliva od 4 palet (tun) po celém území České republiky za jednotnou cenu. Ceny dřevěných paliv vždy zahrnují jak jejich dopravu, tak složení. Garance dovozu všech dřevěných paliv se zahrnutou dopravou v ceně pro vás znamená, že vás konečný účet nemůže nepříjemně překvapit.

Díky moderní manipulační technice odpadá nošení těžkých pytlů s peletami. Zdroj: CDP.cz
Díky moderní manipulační technice odpadá nošení těžkých pytlů s peletami. Zdroj: CDP.cz

Například u pelet to znamená, že se paliva dostanou přímo k vašemu kotli za cenu pelet v obchodě. Zboží k vám domů přiveze kvalifikovaný řidič, který je vybaven nadstandardní manipulační technikou. To znamená, že pelety nebo brikety nebudete ručně skládat. Řidič bezpečně složí pelety tam, kam potřebujete. Volně ložené pelety je možné nafoukat do sklepa nebo na jiné místo uskladnění.

Široký sortiment dřevěných paliv za příznivé ceny

Jako největší dodavatel dřevěných pelet a briket vám může společnost CDP.cz nabídnout široký sortiment produktů za velmi příznivé ceny.

Přehled produktů společnosti CDP.cz

 

Související články

Tagy: Energie, Vytápění, Bydlení, Domácnost, Vytápění, Biomasa, Ceny energií

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií