fbpx

Vysoký záhon, zpevněný svah, lavička či okrasná stěna z designového prvku Playstone0

Touha vylepšovat místa, na nichž trávíme svůj volný čas, je člověku přirozená. Proto s rostoucím počtem teplých dnů přibývá i plánů na vylepšení našich zahrad. Hledáte-li neokoukané řešení pro okrasnou stěnu, vysoký záhon nebo třeba zahradní posezení, nechte se inspirovat širokými možnostmi designového prvku Playstone.

Playstone je multifunkční zahradní tvarovka z rodiny LiaStone, s níž díky důmyslnému tvaru rovnoramenného lichoběžníku a různým doplňkům postavíte na zahradě téměř cokoliv.

Souznění s přírodou

Podobně jako většina ostatních výrobků LiaStone je i Playstone vyrobený z přírodního lehkého keramického betonu, který do zahrady skvěle zapadne. Jedním z hlavních benefitů lehkého betonu je to, že prvky z něj vyrobené mají mnohem nižší hmotnost, než podobné výrobky z běžného betonu. Tuto výhodu oceníte především při stavbě svépomocí a to při každém přiložení.

Souznění s přírodou pomáhají umocnit i zemité barvy, v nichž lze Playstone zakoupit. Běžně je k dostání v šedé, červené, okrové a hnědé barvě. Na objednávku je však možné vyrobit jej i v dalších barvách.

Posezení, plot, okrasná stěna i zpevněný svah

Jeho využití je opravdu široké. Postavíte z něj opěrnou i pohledovou stěnu nebo okrasnou zeď s členitým i hladkým povrchem. Pomůže vám zpevnit svah i vytvořit skalku. Bude sloužit jako betonový květináč nebo vysoký záhon. S přidáním dřevěných a plastových doplňků s ním také hravě vytvoříte lavičky, odkládací plochy, odpadkový koš a podobně. S jedním jediným prvkem tak vybavíte celou zahradu.

Chcete-li vědět o multifunkčním designovém prvku Playstone více, navštivte web www.liastone.cz, kde najdete zajímavé akční nabídky i různé inspirativní příklady jeho využití.

Podívejte se i na další sortiment LiaStone, který zahrnuje více než 20 druhů betonových dlažeb v moderních barvách a další prvky betonové zahradní architektury jako svahové tvárnice, prvky pro stavbu opěrných stěn i betonových plotů a celou řadu doplňků.

Autor: Komerční sdělení