fbpx

Vyhrajte sekačku HONDA a ještě ušetřete tisíce za topení!0

Soutěž o zajímavé ceny připravila společnost IP IZOLACE POLNÁ společně s firmou BG Technik, oficiálním importérem strojů značky Honda na stránkách internetového serveru http://www.soutez.info

Výherce získá také 20% slevu na zateplení půdy

IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. přichází koncem léta se zajímavou soutěží. Kdo správně odpoví na dvě otázky na stránkách serveru http://www.soutez.info, může vyhrát výkonnou travní sekačku značky Honda. K tomu získá 20% slevu na zateplení půdy svého domu moderní technologií foukané minerální izolace. Stropní systém MAGMARELAX® – to je podlaha vytvořená z lehkých OSB desek, které spolu s dalšími doplňky vytváří ucelený systém. Nová podlaha je zcela rovná, vysoce únosná a má vyřešené odvětrávání. Je určená k zafoukání minerální izolací MAGMARELAX® čímž se zamezí úniku tepla z domu stropem.

Reklama

Stropem domu totiž uniká bez užitku až třetina tepla. Přesně podle fyzikálních zákonů. Teplý vzduch stoupá vzhůru a hledá skulinku, kudy uniknout z vytápěného prostoru. Nejúčinnějším způsobem zateplení obytných prostor je tedy zateplení stropu, jinak řečeno – podlahy na půdě – foukanou minerální izolací. Pokud je současná podlaha půdy dutá, fouká se izolace přímo do ní. V případě, že tam dutina není, je nejlepším řešením nová podlaha půdy, která se touto izolací zateplí.

Váš dům získá novou kvalitu. Minerální izolace nejen zabrání přehřívání místností v posledním podlaží za horkých letních dnů, ale výborně tepelně izoluje za třeskutých mrazů. Ušetříte až třetinu nákladů za topení, za rok jsou to tisíce. Izolace navíc zabraňuje vzniku plísní, je nehořlavá, odolá i hlodavcům. Svou vynikající izolační schopnost si udrží po desítky let, protože nesléhá. Samotné foukání izolace do dutiny je běžně hotové za 3 hodiny a nová podlaha je tak i s izolací za den na svém místě, připravena k užívání. Minerální vata se aplikuje foukáním hadicí z vozu přistaveného před domem. Všechny práce probíhají za běžného provozu domácnosti, bez velkého hluku a nadměrné prašnosti.

Více informací získáte na www.ippolna.cz a na bezplatné telefonní lince 800 100 533.

Naším partnerem je společnost BG Technik, oficiální importér zahradní techniky a dalších strojů značky Honda http://www.hondastroje.cz/

Soutěž probíhá od 23.8. do 11.9. na http://www.soutez.info a zúčastnit se může skutečně každý!!!

O společnosti IP Izolace Polná

IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., je specializovaná firma zabývající se úsporou energií v prostředí veřejného a komerčního sektoru i domácností. Je výhradním dodavatelem systému foukané kamenné vlny MAGMARELAX® pro Českou republiku. Společnost se zabývá také poradenskou činností, zejména pak návrhy opatření směřujících k úsporám nákladů za vytápění. Součástí služeb je také energetické poradenství včetně vypracování energetických auditů, odborných posudků, termografického měření, žádostí o dotace a komplexního vedení energetického hospodářství. Od roku 2003 má společnost zavedený systém řízení jakosti ISO 9001:2008 certifikovaný společností DNV.

IP IZOLACE POLNÁ vznikla v roce 1995 jako fyzická osoba. V roce 1997 se přeměnila na společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. Do roku 2011 společnost zrealizovala zakázky pro více než 12 000 zákazníků.

Společnost se sídlem v Polné u Jihlavy nabízí zákaznický servis ve všech regionech České republiky. Své zastoupení má i na Slovensku.

Autor: Redakce Nazeleno.cz