fbpx

Vychytaná střešní okna? Přijďte si prohlédnout ta od Fakro0

Střešní okna a další produkty společnosti Fakro vyrážejí na tour. V první půli září si budou moci zájemci vychytaná okna prohlédnout v osmi českých městech. Fakro je po jednadvaceti letech působení nejrychleji se rozvíjející firmou v oboru na celém světě.

 

Nejrychleji se rozvíjející na světě. Takový přívlastek si zaslouží firma Fakro, která se specializuje na dodávání široké palety střešních oken. V září čekají firmu Fakro dvě zajímavé akce, na kterých bude českým zákazníkům prezentovat svoje produkty i žhavé novinky. Tou první je ojedinělá tour střešních oken po osmi českých městech, druhou je účast firmy na pražském veletrhu For arch 2012.

V roce 1991 začínalo Fakro jako malá rodinná firma. Dnes je to dynamická mezinárodní korporace

 

Fakro tour 2012

První předváděcí akcí měsíce září je ojedinělá dvoutýdenní expozice produktů ve spolupráci s firmou Coleman pod názvem Fakro tour 2012. Během dvou týdnů ve dnech 4. – 13. září 2012 se speciální výstavní Fakro bus zastaví v osmi pobočkách Colemanu. Zvídaví zájemci si mohou širokou nabídku oken prohlédnout vždy od 8.00 do 15.00 hodin.
Zaměstnanci firmy budou ve speciálním autobuse připravení zodpovědět nejrůznější dotazy.

Kdy a kde se Fakro bus zastaví

Speciální výstavní Fakro bus v každém z osmi měst zaparkuje na pobočce partnerské firmy Coleman. Kdy a kam do něj můžete nastoupit?
4.9.        Vsetín
5.9.        Olomouc
6.9.        Ostrava
7.9.        Brno
10.9.      Český Těšín
11.9.      Šumperk
12.9.      Liberec
13.9.      Svitavy
 
V expozici si můžete prohlédnout třeba energeticky úsporné okno FTT U8 Thermo nebo největší kyvné okno FYP-V proSky.
 

Za okny na veletrh For arch 2012 v Praze

Jako každý rok se i letos v Praze koná prestižní mezinárodní veletrh For arch, a to ve dnech 18. – 22. září 2012. Letošní 23. ročník bude ve znamení nízkoenergetického stavění. Kromě tohoto aktuálního tématu se však veletrh zaměřuje na všechny moderní trendy ve stavění. For arch 2012 nabídne jedinečnou možnost shlédnout novinky a poznat nejnovější trendy. Nebudou chybět ani ty od Fakro.
 
 
Firma Fakro bude prezentovat mimo jiné svoje balkonové okno FGH-V Galeria, okna preSelect nebo tematicky pasivní okno FTT U8 Thermo. To všechno a mnoho dalších „chytrých oken“ uvidíte ve stánku s označením 3B16 v hale 3

Od střešních oken až po solární panely

Společnost Fakro vznikla v roce 1991 jako malý rodinný podnik. Za jednadvacet let se vypracovala na mezinárodní korporaci, která je dnes nejrychleji rostoucí firmou v oboru na celém světě. Fakro vyrábí zejména střešní okna různých konstrukcí a způsobů otevírání: kyvná okna, okna se zvýšenou osou otáčení, okna výklopně-kyvná, okna pro fasádní sestavy, střešní výlezy i světlíky.
 
 

Společnost ale dodává taky celou řadu doplňků pro střešní okna. Jde o žaluzie, vnitřní a předokenní rolety, venkovní markýzy, motorové jednotky, systémy dálkového ovládání nebo protikouřové systémy. To ale není všechno, Fakro dodává i solární kolektory nebo půdní schůdky. To vše si můžete v září prohlédnout ve speciálním Fakro busu nebo na pražském veletrhu For arch 2012.

 

Autor: Komerční sdělení