fbpx

Vybírejte praktické stolní lampy na pracovní stůl i na čtení0

Nevíte si rady, jaký typ svítidla se hodí do jednotlivých místností? Poraďte se s odborníkem nebo přímo s prodejcem. Já mám dobré zkušenosti s internetovým obchodem www.uni-svitidla.cz.

Moje poslední zkušenost s výběrem byla stolní lampa na psací stůl. Od těch, které jsou dekorační, se liší především svou praktickou úlohou. Je nutné, aby vydávala světlo, které nebude příliš oslňovat a dobře se při něm čte, či píše. Ideální, vzhledem k variabilitě, jsou takové stolní lampy, jež se dají rovnou připnout ke stolu a díky tomu se nám při práci nevhodně neposunou při manipulací s ní.

Při řešení vhodnosti volby světelného zdroje můžete v případě moderních LED lamp volit s přímo zabudovaným hi-led zdrojem nebo klasickou se závitem na LED žárovku. V takovém případě je možná i pozdější výměna ve chvíli když žárovka doslouží.

 LED lampička na čtení – moderní design především

Co se týče designu příkladně u LED lampiček na čtení, nabídka je pestrá stejně jako v případě pracovních. O tom se můžete přesvědčit i ve výše zmíněném e-shopu. Máte možnost si vybrat takovou LED lampičku na čtení, která bude stylem a provedením ladit i s dalšími svítidly, nebo bude v přijatelném kontrastu s těmi, jež máte umístěny v bytě.

V módě jsou pracovní lampy ve starém stylu, které kdysi měli bankovní úředníci, ale také lampy ve stylu minimalismu, ale ty vypadají, jako vybavení v kosmické raketě. LED lampička na čtení je standard a má smysl je pořizovat už díky úspoře za el. Energii, silnému výkonu a intuitivnímu ovládání, a proto dbáme více na praktickou stránku věci než jen na design, i když ani lampičky na čtení by neměly působit jako pěst na oko.

Když LED lampičky, co takhle zvážit kombinaci s LED svítidly?

Pokud vyberete velmi originální kousky, ať již jde o LED lampičky pracovní nebo na čtení a zejména ty se zabudovaným LED zdrojem, potom není od věci, sladit jejich futuristický design s moderními LED svítidly. Již dnes se dají led světla s vestavěnými zdroji koupit za velmi dostupné peníze, v tomto směru pokročila především renomovaná společnost Philips a výsledek opravdu stojí za to. Vysoká hodnota designového i materiálového provedení a HI-LED zdroje, které mají deklarovanou životnost až 50000hodin odpovídá i na otázku proč volit LED zdroje vestavěné.

Autor: Komerční sdělení