fbpx

Vyberte si svou divokou kartu a vyhrajte hodnotné ceny0

Víte, že o letošních finálových projektech E.ON Energy Globe nerozhoduje jen odborná porota? Aby byla soutěž zajímavější, zvolíte jednoho finalistu vy, veřejnost. Chceme vás totiž do soutěže ještě více zapojit. Proto pro vás máme divokou kartu – šestici skvělých projektů, z nichž jeden můžete svým hlasováním poslat přímo do velkého finále.

Všech šest projektů, které posíláme do soutěže jako „divokou kartu“, spojuje jedno navýsost aktuální téma – energetické úspory. Vybírat můžete z projektů, které jsou na energetických úsporách přímo založené, ale také nápady, u nichž je úspora energií pouze jedním z mnoha pozitivních ekologických přínosů.

Ilustrační foto: E.ON

Ambasadorkou „divoké karty“ je herečka a novinářka Emma Smetana. „Po skvělé loňské zkušenosti s E.ON Energy Globe do toho jdu v roli patrona s radostí podruhé. Kategorie divoká karta představuje hned šest horkých kandidátů a jsem zvědavá, kdo to u hlasujících vyhraje. Všem držím palce,“ říká patronka Emma Smetana. Ta bude vítězný projekt podporovat i ve finále, které odstartuje 28. července.

Reklama

Vítěz divoké karty postoupí přímo do velkého finále a doplní pětici projektů vybraných odbornou porotou. Hlasovat můžete na našich webových stránkách. A pozor, za hlasování nebudete odměněni jen dobrým pocitem. Čekají na vás voňavé balíčky od Sonnentoru, opalovací kosmetika Amazinc! a víkendový pobyt v hotelu a vinařství Galant v Mikulově s wellness a jídlem v hodnotě 10 000 korun. Ceny do soutěže věnovali bývalí vítězové E.ON Energy Globe.

Hlasovat pro divokou kartu můžete do 30. června. Vyberte si svůj finálový projekt. Má to cenu!

Autor: Redakce Nazeleno.cz