fbpx

Vůně peněz: ušetřete s kampaní Raiffeisen stavební spořitelny a Nazeleno.cz0

Ekologická řešení se často potýkají s vysokou pořizovací cenou. Solární panely ani tepelná čerpadla ale nemusí zruinovat vaši pokladu. Financování od Raiffeisen stavební spořitelny vám přinese slevu až 50 tisíc Kč na vybraná zelená řešení. Akce, kterou vám jako jeden z partnerů přináší magazín Nazeleno.cz, startuje právě dnes.

Vzrůstající ceny energií nás nutí poohlédnout se po alternativních řešeních, která by přinesla žádoucí snížení výdajů. Takové řešení je dnes nejen reálné, ale také finančně dostupné. Raiffeisen stavební spořitelna si pro své zákazníky připravila unikátní akci, díky níž můžete získat nejen financování svého ekologického řešení, ale zároveň využít nabídky jednoho z partnerů akce a těšit se z příjemné slevy na koncové ceně zařízení. Seznam produktů je přitom bohatý; ať již půjde o tepelné čerpadlo, solární panel, ventilační systém nebo čistírnu odpadních vod, ve všech případech získáte díky partnerům akce významnou slevu.

 

Reklama

Logo Raiffeisen stavební spořitelna       Logo Nazeleno.cz

 

Kampaň Vůně peněž probíhá od 1. září do 31. října a na Nazeleno.cz se s ní budete setkávat pravidelně po dobu jejího trvání.

Ceny energií rychle stoupají … co s tím?

 • Předpokládané zvýšení cen v roce 2008
 • Elektřina pro domácnosti: 10 % (pro podniky 15 %)
 • Plyn: cca 5 %
 • Voda: cca 5 %
 • Předpoklad navýšení cen do budoucnosti!
 • Elektřina: 10–15 % ročně
 • Plyn: 5–10 % ročně
 • Voda: cca 4 % ročně

 

Jak získat výhodu? RSTS  

Pokud jste uvažovali o některém z řady ekologických řešení a jedinou překážkou pro vás byly finanční prostředky, je kampaň „Vůně peněz“ určena právě vám. Raiffeisen stavební spořitelna je připravena poskytnout prostředky k úhradě výdajů spojených s vaší rekonstrukcí či stavbou. Její odborně vyškolení poradci vám poradí, jaký způsob financování zvolit, ale také na koho se obrátit s otázkou technologického řešení. Postačí jen zavolat na infolinku 800 11 22 11 a domluvit si schůzku se specialistou Raiffeisen stavební spořitelny. Stejně tak se můžete obrátit na poradenská místa Raiffeisen stavební spořitelny.

 

Kde získat informace?

Cílem kampaně je informovat českou veřejnost o rostoucích cenách energie a dále ji seznámit se základními principy ekologicky šetrných řešení bydlení ve spojitosti s úsporou energií a nákladů. Raiffeisen stavební spořitelna vám po dobu trvání akce nabízí nejen možnosti financovat tato ekologicky šetrná řešení, ale také využít slev partnerských firem, které se zabývají dodávkou a realizací alternativních zdrojů energie v podmínkách soukromého bydlení.

Konkrétní informace o nabízených výhodách vám poskytnou oficiální stránky kampaně, jejichž hostitelem je magazín Nazeleno.cz. Tyto stránky obsahují nejen veškeré základní informace či kontaktní údaje, ale i na české poměry unikátní interaktivní obsah.

„Vůně přírody se stává vůní peněz!“

Z tohoto důvodu je pro vás na oficiálních stránkách kampaně přichystán exkluzivní interaktivní obsah, který vás detailně seznámí s účinností a výhodností alternativních energetických zdrojů, nebo netradiční online kalkulačky, díky nimž si můžete sami vypočítat výhodnost a odhadovanou úsporu jednotlivých řešení.

 Homepage Vůně peněz - Nazeleno.cz

Domovská stránka www.rsts.cz/ekokampan vám dále přináší:

 • Podrobný přehled alternativních technologií v sérii informativních článků, které vás bez ideologických nálepek seznámí s výhodností solární energie, tepelných čerpadel, fotovoltaických systémů a dalších.
 • Interaktivní ekologický dům, který představí alternativní řešení v praxi; včetně konkrétních příkladů úspor a možného financování.
 • Online kalkulačky pro výpočet úspory při využití alternativních zdrojů energie i úsporných zařízení. Od úsporných žárovek až po komplexní solární systémy, které zaplaví energií celý dům.
 • Soutěž o atraktivní ceny, v níž můžete vyhrát jednu z desítek cen. Stačí odpovědět na jednu z trojice jednoduchých otázek, jejichž řešení se skrývá na stránkách kampaně.
 • Moderovanou poradnu, v níž na vaše dotazy odpovídají renomovaní odborníci z oblasti alternativních zdrojů energie.

 

 

Autor: Redakce Nazeleno.cz