fbpx

Všichni mohou mít komín Schiedel0

Po bezpečném a spolehlivém komínu s dlouhou životností touží každý stavebník. Nyní si mohou nejlepší komín na trhu od evropské jedničky dovolit i ti investoři, jejichž rozpočet je napjatý na maximum. Schiedel přichází s cenovou bombou: originální komínový systém Schiedel s nadstandardní zárukou proti vyhoření lze nyní pořídit již od 16 800 Kč bez DPH.

Tradiční dilema mnohých stavebníků, zda při výběru komína upřednostnit nejvyšší kvalitu a bezpečnost, nebo z finančních důvodů sáhnout po levnějším výrobku, je nyní díky vstřícné nabídce Schiedel minulostí. I ti investoři, kteří se doposud mylně domnívali, že nejlepší komíny na trhu jsou pro ně nedostupné, mohou nyní vybrat pro svůj projekt to nejbezpečnější řešení. „Touto zvýhodněnou cenou reagujeme na recesi ve stavebním sektoru, v němž nyní každý včetně soukromých investorů šetří doslova na každé položce,“ říká Ing. Vojtěch Policar, ředitel společnosti Schiedel, s. r.o. „Při výběru komínu je ale bezpodmínečně nutné zvolit absolutně bezpečné řešení, a proto jsme se rozhodli zpřístupnit prvotřídní kvalitu komínových systémů Schiedel i těm stavebníkům, kteří by si jinak vybrali levnější, ale méně spolehlivé komíny.“

U běžných komínů hrozí po čase vyhoření. Komínové systémy Schiedel však mají záruku

O životnosti komínu rozhoduje především kvalita šamotové vložky, která je u různých výrobců velmi rozdílná. U běžných komínů se v průběhu let zvyšuje riziko jejich vyhoření, které často nastane spontánním vznícením dehtu, který se usazuje na stěnách vložky. „Mnoho výrobců komínů tento zásadní problém podceňuje, přestože následky mohou být pro komín i objekt fatální a uživatele domu čeká velmi nákladná sanace,“ říká Ing. Jiří Vrba, vedoucí technického oddělní společnosti Schiedel. „Bez sanace by se totiž dostal dehet vinou netěsnící vložky nejdříve do izolace a následně na povrch komína – a to znamená skvrny, které prakticky nelze z omítky v interiérech ani exteriérech odstranit.“ Společnost Schiedel proto poskytuje na své komínové systémy nadstandardní záruku proti vyhoření.  

Pouze dlouholetá tradice činí záruku věrohodnou

Aby záruka proti vyhoření nebyla jen prázdnou proklamací, ale věrohodnou garancí kvality komína, je nutné, aby výrobce disponoval dostatečně dlouhou tradicí a bohatými zkušenostmi v oboru. V případě Schiedelu, který úspěšně vyrábí a prodává komínové systémy v celé Evropě již přes 65 let, představuje záruka proti vyhoření opravdu solidní závazek, že komínový systém bude fungovat po celý život. Tím se Schiedel zásadně liší od výrobců, jejichž historie a zkušenosti v oboru nedosahují ani délky samotné záruky. Velkou výhodou pro stavebníky je také fakt, že Schiedel je originálním výrobcem všech komponentů, za jejichž precizní kvalitu ručí.
 
Pro více informací se obracejte na Deee Communication:
Radim Karlach, radim.karlach@deee.cz, tel. 242 485 980, mob. 777091049.

Profilový obrázek

Autor: Redakce Nazeleno.cz