fbpx

Vinylové podlahy patří mezi nejodolnější0

Při výběru nové podlahy předpokládáme, že je to investice na několik let. Podlaha patří mezi nejvíce namáhané součásti domácnosti nebo pracoviště. Současně je dominantou našeho interiéru, tudíž určuje směr stylu bydlení, kterým se budete ubírat.

S výběrem podlahy nespěchejte, mějte na paměti, že vám bude sloužit několik let. Pokud dáváte přednost kvalitě, dlouhověkosti a vysoké odolnosti podlahy, je vinylová podlaha Click tou správnou volbou, a to hned z několika důvodů. 

Vinylová podlaha odolává mnoha faktorům

Asi nenajdete odolnější podlahu než je ta z vinylu. Konstruovaná vinylová odrůda WPC je dřevoplastový kompozit, který posouvá vinyl na novou úroveň odolnosti. Kromě toho, že je vinylová podlaha zcela voděodolná, také se nepromáčkne, ani neošoupe.

Tyto vlastnosti činí z vinylu ideální podlahu do jakékoliv části interiéru, včetně koupelny a kuchyně. Vinyl vytváří v domácnosti izolační vrstvu, která může pomoci s efektivitou úspor a příjemným pocitem při chůzi.

Velký výběr dekoru

Imitace různých dřevěných struktur dává desítky možností na výběr. Vinylové podlahy Click jsou na trhu v mnoha různých dekorech, které skvěle zapadnou do každého interiéru. Velký výběr kvalitních vinylových podlah objevíte například na vinylfloor.cz.

Pokud si nejste jisti výběrem dekoru, ale také lišt, lepidla či dokonce stěrky, zastavte se ve vzorkovně v Hostivicích u Prahy, kde se dočkáte odborného poradenství. Vzorkovna má k dispozici vzorky všech dekorů.

Jednoduchá instalace

Vinyl je relativně snadno instalovatelný materiál, pokud je provedena správně. Musíte zajistit, aby podklad, na který jej pokládáte, byl zcela suchý a rovný. I když si chcete podlahu položit sami, může být dobrý nápad navštívit nejprve odborníky, aby se alespoň ujistili, že je podlaha rovná.

Photo by Becky Phan on Unsplash

Autor: Komerční sdělení