fbpx

VIDEO: Řešení pro rychlou rekonstrukci podlahy0

Rekonstrukce podlahy dokonale naruší běh každé domácnosti či firmy. Od vystěhování nábytku až po závěrečný úklid navíc zabere spoustu času. Existuje ale způsob, jak celkovou dobu rekonstrukce a s ní spojené nepohodlí výrazně zkrátit. Pokud místo obvyklého betonového potěru použijete pro vyrovnání podlahy suchý vyrovnávací podsyp Liapor a podlahové desky, zkrátíte dobu rekonstrukce o několik dnů.

Nejdelší čas na rekonstrukci podlahy totiž obvykle zabere vysychání betonu, nebo nivelační stěrky použitých při vyrovnání nerovností podkladu. Tomu se ale dá elegantně vyhnout se suchým podsypem, který má i další výhody.

Další výhody suchých podlah

Podsyp z Liaporu perfektně vyrovná nerovnosti podkladu podobně, jako to dělá beton. Na rozdíl od betonových podlah mají ale suché podlahy mnohem nižší hmotnost, dobré tepelné i akustické parametry, nevyžadují žádné technologické přestávky na vyschnutí a vytvrdnutí a ihned po dokončení je můžete používat. Celá realizace se obejde bez kapky vody.

Díky nízké hmotnosti suché podlahy zbytečně nezatěžují nosné konstrukce domů, a proto jsou vhodné pro rekonstrukce podlah i ve starších objektech, půdních vestavbách, chatách, chalupách apod. Rekonstrukce podlahy pomocí Liaporu lze realizovat na jakémkoliv podkladu, ať už se jedná o betonový či dřevěný strop.

Správný materiál

Jako vyrovnávací podsyp se používá 100% přírodní, lehké keramické kamenivo Liapor (keramzit) s průměrem zrn 1-4 mm. Podsyp z Liaporu se dodává v pytlích po 50 l. Protože se jedná o relativně lehký materiál, dobře se s ním manipuluje.

Jak na rekonstrukci podlahy s vyrovnávacím podsypem Liapor

Krátké video ilustruje krok za krokem rekonstrukci podlahy suchým postupem výstavby.

Nákup a poradenství on-line

Chcete-li vědět ještě více o výhodách lehkého keramického kameniva Liapor při realizaci podlah, navštivte web www.liapor.cz. S případnými dotazy se obraťte na obchodně-technické poradce Liapor.

Kamenivo Liapor zakoupíte v obchodní síti Liapor, nebo on-line v e-shopu obchod.liapor.cz.

Autor: Komerční sdělení