fbpx

Větrejte úsporně s odtahovým ventilátorem Fresh Intellivent0

Je vám každé léto v bytě horko, ale větrat nemůžete kvůli hluku a prachu ulice? Trápí váš dům plísně a vlhkost? Nechcete v zimě ztrácet drahé teplo větráním? Vyřešte své problémy s odtahovým ventilátorem. Jaké jsou jeho výhody oproti běžným ventilátorům?

Určitě to znáte. V kuchyni se vaří, vlhkost se doslova lepí na šaty, ale venku je takové vedro, že větrání nemá smysl. V zimě je to naopak, větrat se vám nechce, protože mrazivý vzduch je nepříjemný a teplo drahé. Také v koupelně  je to neustálý boj s vlhkostí, která se usazuje především v rozích pokojů. Následkem nevětraných prostor jsou plísně, opadávající omítka, těžký a přesycený vzduch. V takových podmínkách jste často malátní, unavení, někdy až podráždění. V létě při otevřených oknech ruší sousedé, hluk z ulice také klidu nedodá a navíc ten otravný hmyz!

„Jednoduché ovládání, propracované funkce a automatika. To je Fresh Intellivent!“

Co byste řekli systému, který vše vyřeší? Vyvětrá, aniž byste museli otevřít okna, přitom v zimě neubere na teplotě místnosti. Zajistí vždy čerstvý vzduch a reguluje jeho vlhkost. A navíc se o nic nemusíte starat, vše udělá za vás! Líbí se vám taková představa? Přečtěte si, co vše dokáže odtahový ventilátor Fresh Intellivent.

Fresh Intellivent: Král mezi ventilátory

V čem je ventilátor do koupelen Fresh Intellivent výjimečný? Jsou to roky práce a testování, které se podepsaly na výsledné kvalitě ventilátoru. Ať už je to vynikající výkon s minimální spotřebou, tichý chod či jednoduché ovládání s mnoha možnostmi nastavení, všude vidíte precizně odvedenou práci a důmyslná řešení. Přibližme si tedy hlavní funkce, možnosti a výhody ventilátoru Fresh Intellivent, který je určený především k instalaci do koupelen WC, technických místností, šaten apod.

Odtahový ventilátor Fresh Intellivent
Odtahový ventilátor Fresh Intellivent

Nastavitelné otáčky ventilátoru umožňují předem stanovit odtahované množství vzduchu. K dispozici je celkem sedm možností nastavení, dle rozměrů dané místnosti a její potřeby větrání. Velký a přehledný displej dokonale s uživatelem komunikuje, přičemž pochopit signalizaci kontrolek a spravovat nastavení ventilátoru je skutečně velice jednoduché.

Automatické větrání a inteligentní řízení

S funkcí automatického provětrávání se nemusíte o nic starat. Pokud je místnost déle než 16 hodin nevětraná, automaticky se spustí ventilátor a místnost spolehlivě vyčistí. Odpadnou tak starosti, prostor je vzdušný, bez vlhkosti a případných nežádoucích doprovodných jevů, jako jsou například plísně. Skutečně inteligentní ventilátory Fresh Intellivent se o vše postarají samy.

Řídící panel odtahového ventilátoru Fresh Intellivent
Řídící panel odtahového ventilátoru Fresh Intellivent

Nadstandardní funkce systému inteligentního řízení vlhkosti automaticky udržuje stálou vlhkost. Odtahové ventilátory Fresh Intellivent jsou řízeny mikroprocesory, které pravidelně vyhodnocují stav relativní vlhkosti. Dle potřeby se tak ventilátor sám uvede do provozu po dobu nezbytně nutnou. Jakmile vlhkost klesne na požadovanou úroveň, ventilátor se sám vypne. Další pozoruhodnou vlastností ventilátoru je funkce automatického provětrávání. Pokud není ventilátor více než 16 hodin v provozu, spustí se na jednu hodinu tak, aby došlo k provětrání místnosti (např. během dovolené).

Kvalitní větrání s nízkou spotřebou energie

Oproti běžným ventilátorům dokáže koupelnový ventilátor Fresh Intellivent pracovat na plný výkon s příkonem pouhých 5 W! To znamená až třikrát menší spotřebu, než u běžně prodávaných ventilátorů. Navíc lze přístroj napojit na solární panely s 12 V výstupem! Při skutečně výborném pracovním výkonu ani nepoznáte, že ventilátor pracuje.

Odtahový ventilátor Fresh Intellivent je k dostání v různých barevných provedeních
Odtahový ventilátor Fresh Intellivent je k dostání v různých barevných provedeních

Za běžného provozu dosahuje hlučnosti pouhých 22 dB, což je téměř neslyšitelné. A co víc, konstrukce ventilátoru je navržená pro nepřetržitý provoz bez ztráty výkonu. Přístroj je schopen pracovat nepřetržitě 60 000 hodin, což se rovná zhruba 7 rokům provozu.

Je zřejmé, že odtahový ventilátor Fresh Intellivent není jen obyčejný větrák. Jeho pořízením získáte velice kvalitní nástroj, s jehož pomocí bude život mnohem snadnější a především zdravější. Víme přeci, že na zdravém vzduchu je dobře tělu, i duchu!

Více informací o odtahovém ventilátoru Fresh Intellivent najdete na www.nativa.biz nebo si je můžete stáhnout zde (pdf).

Autor: Komerční sdělení