fbpx

Venkovní dlažby: Jaké možnosti dnes existují?0

Bohužel, spousta majitelů rodinných domů se zaměřuje především na interiér, přitom i okolí nemovitosti si zaslouží značnou pozornost. Pokud přemýšlíte, že obměníte chodník vedoucí k hlavním dveřím, měli byste se nejprve podívat, jaké varianty venkovní dlažby jsou k dispozici. Současný trh je vskutku rozmanitý a nabízí vám hned několik různých řešení.

Zámková dlažba je nestárnoucí klasika

Pro vydláždění ploch se používá zámková dlažba, přičemž jednotlivé dlaždice jsou v takovém tvaru, aby do sebe dokonale zapadaly. Zámková dlažba se vyznačuje dlouhou životností, která jde ruku v ruce s vysokou odolností. Samotná pokládka je jednoduchá a rychlá, takže si nemusíte volat ani firmu na její realizaci. Další předností je, že zámkovou dlažbu můžete kdykoliv rozebrat, a pak opětovně složit.

Zatravňovací dlažba na parkovací stání

Vytvořte si přímo na zahradě místo, kde budete parkovat svého plechového miláčka. Pokud však nechcete narušit prostředí zahrady, ovšem zároveň potřebujete plochu, kde plánujete parkovat, zpevnit, není nic jednoduššího než zvolit zatravňovací dlažbu. Používá se třeba i na zpevnění svahů mírného sklonu. Zatravňovací dlažba je mrazuvzdorná, a tak vydrží dlouhá léta.

Jestliže pokládáte u svého domu chodník, případně vytváříte zpevněnou plochu na posezení, nezapomeňte ještě na betonové obrubníky a další doplňky ke komunikaci. Jedním ze specialistů na venkovní dlažbu je společnost PRESBETON. Pobočky uvedené společnosti najdete po celé České republice, případně si můžete zboží prohlédnout na webových stránkách a objednat si ho online. PRESBETON je vám v případě jakéhokoliv dotazu k dispozici. Postarají se o vás vždy profesionálové a proškolení pracovníci. Proměňte okolí svého obydlí k nepoznání. Pamatujte, že exteriér je jakousi vaší vizitkou.

Autor: Komerční sdělení