fbpx

Partneři sekce

Velkoplošné vytápění a chlazení s novým informačním videem0

V čem spočívá princip sálání? Jaké jsou hlavní výhody systému vytápění a chlazení pomocí kapilárních rohoží G-TERM? Kde se všude kapilární rohože dají použít? Podívejte se na informační video o systému velkoplošného vytápění a chlazení pomocí kapilárních rohoží!

V čem spočívá princip sálání? Jaké jsou hlavní výhody systému vytápění a chlazení pomocí kapilárních rohoží G-TERM? Na všechny tyto otázky s nadhledem a nadsázkou odpoví zcela nové informační video o systému velkoplošného vytápění a chlazení pomocí kapilárních rohoží G-TERM. „Video, za kterým stojí mladý litoměřický režisér, má v podtitulu název Topte hlavou a vystihuje tak hlavní přednosti našeho systému – tedy ekonomičnost a ekologii,“ říká projekt manager pro kapilární rohože G-TERM Tomáš Černý.

V současné době je možné film vidět na stránkách G-TERMu nebo na portálu youtube.com.

Snažili jsme se především o originalitu a názornost. Přestože celý systém kapilárních rohoží je založen na vyspělé technologii i složitých fyzikálních procesech, samotný film je jednoduše pochopitelný i pro naprosté laiky, kteří se s tématem sálání ještě nesetkali. Přináší však i dostatek informací těm, kteří podobné systémy již znají,“ uvedl Tomáš Černý.

Zatím je film připraven v české verzi. G-TERM již ale připravuje také verzi anglickou a  německou. „Do budoucna také film rozšíříme o další podrobnější informace například pro architekty či projektanty. Výsledkem by mělo být multimediální DVD s kompletními informacemi o produktu,“ uzavřel Tomáš Černý.

Autor: Komerční sdělení