fbpx

Veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD už klepou na dveře0

Už 7. února se v prostorách PVA EXPO PRAHA představí souběh veletrhů FOR PASIV a FOR WOOD. Nenechte si ujít jedinečnou šanci dozvědět se vše k vašim budoucím projektům na jednom místě. Chybět nebudou ani cenné rady odborníků.

Veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD se na letňanském výstavišti uskuteční ve dnech od 7. až do 9. února 2019. Představí trendy a novinky nejen ve využití dřeva v nízkoenergetických i pasivních stavbách, a to na více než 5000 metrech čtverečních výstavní plochy.

Reklama

Veletrh FOR PASIV představí firmy, které se orientují na návrh a realizaci domů, financování, stavební materiály, moderní technologie a ovládaní domů, rekuperace, podlahové vytápění, kotle a další. Letos navíc poradí i s dotacemi pro lepší bydlení. Co s dešťovkou nebo jak dát úsporám zelenou se dozvíte přímo od nejpovolanějších odborníků.

Jeho souběžná akce FOR WOOD přináší vše o dřevěných stavbách, konstrukcích a materiálech. Chybět nebudou v PVA EXPO PRAHA kromě přehlídky špičkových firem z oboru ani poradenská centra specialistů, architektů a projektantů, kteří své služby poskytnou návštěvníkům zcela zdarma.

Více o akci na webových stránkách veletrhů www.for-wood.cz a www.forpasiv.cz.

Autor: Redakce Nazeleno.cz