fbpx

Veletrh Aqua-therm mění název na Voda-klima-vytápění. Proběhne na podzim0

Veletrh Aqua-therm mění svůj název na Voda-Klima-Vytápění (VKV). Dlouholetý pořadatel veletrhu Aqua-therm, agentura Progres Partners Advertising, se nedohodl na pokračování licence k užívání značky Aqua-therm. Ten tak v tradičním listopadovém termínu nahradí veletrh s novým názvem. Veletrh proběhne od 19. do 22. 11. 2013 společně s tematicky spřízněnými veletrhy For Electron, For EnergoFor Automation, které bude možné navštívit společně s VKV na jednu vstupenku. Řada návštěvníků bude mít i letos volný vstup na veletrh na zvláštní pozvání, tak jak tomu byla zvyklá v minulosti.

Reklama

Aqua-therm Praha vystřídá v listopadovém termínu veletrh nový Voda-klima-vytápění.  Ten proběhne společně s tematicky spřízněnými veletrhy For Electron, For Energo a  For Automation. Všechny veletrhy bude možné navštívit společně na jednu vstupenku.

Velký důraz bude klást veletrh Voda-klima-vytápění na doprovodný program, který by měl být určen primárně odborníkům z praxe a na jehož tvorbě se budou podílet všechny významné odborné asociace, jež v minulosti pomáhaly stavět doprovodné konference veletrhu Aqua-therm. Na seminářích se bude hovořit např. o dotačním programu Nová zelená úsporám, zavedení povinných energetických štítků pro budovy nebo o závěrech pražského červnového kongresu Clima 2013.

Všechny novinky a informace o veletrhu jsou průběžně zveřejňovány na webových stránkách www.voda-klima-vytapeni.cz.

Autor: Redakce Nazeleno.cz