fbpx

V Praze se otevírá Cykloškola jízdy po městě0

Výrobce elektrokol značky AGOGS, pražská firma ekolo.cz, přichází s ojedinělým projektem Cykloškoly jízdy po městě. Zájemcům, kteří bydlí v Praze, nabízí ekolo.cz vytvoření ideální trasy pro cestu na elektrokole z místa bydliště do práce, či kamkoli jinam, a možnost si tuto trasu projet na elektrokole se školitelem – zkušeným městským cyklistou. Pro absolventy Cykloškoly společnost ekolo.cz poskytuje bezplatnou zápůjčku elektrokola, zaškolení jeho obsluhy a především nácvik komplikovaných situací v městském provozu, jako je bezpečný průjezd křižovatkou, křižování tramvajových kolejí, souběžná jízda na komunikaci, ale i správné volby parkování kola.

Po skončení jízdy získá každý absolvent Certifikát a také svou přesnou trasu do navigace či mobilního telefonu, nebo dokonce videozáznam celé trasy tak, aby ji dobře zvládnul v dalších dnech sám. Projekt je připravován ve spolupráci se serverem prahounakole.cz.
 
Jakub Ditrich z ekolo.cz dodává: „Elektrokolo je objektivně nejrychlejším dopravním prostředkem ve městě. Nejčastějším argumentem proti jízdě na kole po Praze je nebezpečí ze strany řidičů automobilů. Jakmile si ale zvyknete jak se v provozu správně a předvídatelně chovat a naučíte se svojí ideální trasu, která se s auty potkává co možná nejméně, stává se elektrokolo nepřekonatelným nástrojem vaší osobní dopravy“.
Více informací o projektu a registraci jízdy můžete provést na adrese: www.cykloskola.cz.

Autor: Redakce Nazeleno.cz

Reklama