fbpx

Užijte si výhody, které nabízejí plastová okna společnosti JIS0

Společnost JIS nabízí plastová okna, která jsou cenově dostupná, poskytují mimořádnou odolnost, dlouhou životnost a maximální funkčnost. Přínosem jsou i jejich ideální tepelně izolační vlastnosti. Ty splňují vysoké nároky na energetickou úsporu. Volit si můžete ze širokého spektra produktů, které zahrnuje nejen standardní provedení s vyváženými parametry, ale i dokonalé designové i funkční kousky pro všechny náročné uživatele.

Čerpejte výhody

Plastová okna společnosti JIS poskytují celou řadu výhod. Mezi největší z nich patří dokonalé tepelně izolační vlastnosti. Ty zaručují prvotřídní materiály a profily Deceuninck. Díky nim plastová okna zajistí skvělou tepelnou úsporu. Ta bude šetřit vaši peněženku.

Okna potřebují pouze minimální údržbu. Je potřeba pouze pravidelně promazávat, na vyznačených místech, kování.

Vzhledem k tomu, že jsou plastová okna vyrobená z kvalitních a moderních profilů materiálů, poskytují spolehlivou funkčnost a mají dlouhou životnost. Zajisté uvítáte i nízkou propustnost hluku. To zajistí špičkové profily, těsnění a vhodné zasklení. Tyto faktory nejen snižují hluk, ale i prašnost z ulice. To uvítáte především v případě, že bydlíte v městském prostředí.

Plast je materiál, který odolá silné námaze. Ta je vyvíjena jak při provozu oken, tak i ve vztahu k vnějším podmínkám.

Všechny výše jmenované výhody a vlastnosti plastových oken podporují výraznou úsporu nákladů na vytápění i udržitelnost. Co se tvaru a designu týká, tak plastová okna společnosti JIS vyhovují i těm nejnáročnějším uživatelům.

Profily plastových oken JIS jsou odrazem náročných požadavků současných stavebních technologií a norem na jejich funkčnost a životnost. Volit můžete až šestikomorové provedení, které se vyrábí v kombinaci s kvalitním zasklením. Díky tomu je koeficient prostupu tepla velmi nízký. Šetříte tak svoji peněženku.

Autor: Komerční sdělení