fbpx

Úvěr Helios: jediný úvěr šitý na míru fotovoltaice0

Instalace solární elektrárny představuje podle odborníků jednu z nejjistějších a nejvýnosnějších investic dneška. Brání ji pouze vysoké investiční náklady. Právě proto je tu úvěr Helios, který je šitý na míru fotovoltaice. Pomůže vám s financemi a navíc odloží splátky do doby, než elektrárnu zapojíte do sítě!

Úvěr Helios je první a jediný úvěr šitý na míru majitelům solárních (fotovoltaických) elektráren. Investice do solární elektrárny vás zbaví trápení s rostoucími cenami elektrické energie. Stát majitelům garantuje pevné výkupní ceny (event. zelené bonusy) na 20 let dopředu. Můžete si tak jednoduše vypočítat, že stavba fotovoltaické elektrárny se vyplatí!

 „Investice do solární elektrárny zaručuje pravidelný výnos, který si můžete díky úvěru Helios zajistit i Vy!“

Reklama

Na solární elektrárně vyděláte!

Jak ale každý informovaný zájemce ví, není to zadarmo. Největší překážkou je výše investice, která se pohybuje v řádech set tisíců (solární elektrárna na 50 m2 střechy stojí zhruba 620 000 Kč). Druhou překážkou je občas trochu zdlouhavé řízení, než je vaše elektrárna připojena do sítě. Právě proto vznikl úvěr Helios, který oba problémy řeší. Za výhodných podmínek získáte úvěr, který začnete splácet až s šestiměsíčním odkladem, kdy už budete na prodeji elektřiny vydělávat. Aktuální výši garantovaných výkupních cen a zelených bonusů najdete zde

Hlavní výhody úvěru Helios

  • První úvěr šitý na míru fotovoltaickým elektrárnám
  • Žádné složité podmínky a papírování
  • Možnost odloženého splácení na dobu, kdy bude solární elektrárna zkolaudována a začne Vám šetřit výdaje za elektřinu**
  • Získáte 3.000 Kč připsaných na Váš účet stavebního spoření jako zelená prémie*
  • Autorizovaný projekt fotovoltaického systému ZDARMA od firmy DOMOV Gold Power
  • Zelené bonusy – zákonem garantované prémie za ekologickou energii na 20 let dopředu

*  Minimální výše úvěru pro získání prémie je 300.000 Kč
**  Klient může požádat o posun povinnosti splácení úvěru o 6 měsíců oproti standardním podmínkám, a to při podání žádosti o poskytnutí úvěru.

Kde začít?

O úvěr Helios můžete požádat u všech finančních poradců RSTS.

Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme na: 800 11 22 11.

 

 

Autor: Redakce Nazeleno.cz