fbpx

Uvažujete o pronájmu kanceláří v Praze? Máme pro vás 2 zajímavé tipy0

Mít krásnou a moderní kancelář je snem každého majitele firmy. Rozhodně se také vyplatí, když bude na nějaké lukrativní adrese. V Praze je jich nemálo, a tak není od věci volit právě hlavní město. Budete-li mít sídlo právě tady, stoprocentně se zvýší prestiž vaší společnosti. Důležité je ovšem vybrat tu správnou lokalitu. My vám s tím v následujících řádcích poněkud pomůžeme. Dáme vám hned dva zajímavé tipy na pronájem kanceláří v Praze, které splňují veškeré důležité parametry.

Kanceláře na Praze 1 v Jindřišské ulici

Naším prvním tipem na pronájem kanceláří v Praze je moderní zrekonstruovaná budova nacházející se v Jindřišské ulici v Praze 1. Jedná se o elegantní historický objekt typický secesním průčelím. Kancelář se může pochlubit velmi velkorysou plochou 195 m2. Samozřejmostí jsou u ní důležité standardy, bez nichž se už v současné době žádná firma neobejde. Jmenovat bychom mohli třeba zasedací místnost, lounge sdílené prostory, recepci a podobně. Moc hezká je i vertikální zahrada pojímající více než 5 000 živých rostlin. Zapomenout nelze ani na vynikající dopravní dostupnost. Nachází se kousek od stanice metra Můstek.

Moderní office v Libni

Moc hezké jsou také kancelářské prostory v Praze 8, a to konkrétně v Libni. Najdeme je v 1. patře administrativního objektu vzniknuvšího ze třech původních nemovitostí. Samotný komplex je situován hned u Libeňského mostu, kousek od stanice pražského metra Palmovka. Zaujme už vzhled samotné budovy, který je výsledkem práce známého ateliéru Aulík Fišer. Dnes se fakticky jedná o historickou památku. V kancelářích nechybí klimatizace, podzemní parkování a dobíjecí stanice pro elektromobily. To je ovšem jen malý výčet bohaté výbavy těchto administrativních prostor.

Rádi byste se podívali ještě na jiné kanceláře? V nabídce společnosti Homeland je jich spousta. Mimo jiné nabízí také luxusní byty v Praze.

Autor: Komerční sdělení