fbpx

Útulný prostor pro relaxaci a odpočinek vykouzlí zimní zahrada společnosti JIS0

Milovníci zahrady jistě ocení možnost kochat se krásou zeleně a posezení na zahradě i během zimních dnů. Tuto možnost nabízejí zimní zahrady společnosti JIS. Zimní zahradu však nevyužijete pouze během chladných zimních dnů. V létě vás ochrání proti ostrým slunečním paprskům, na jaře a na podzim zase proti dešti a větru. Celoročně pak proti hluku. Kromě toho dokonale rozšíří váš obytný prostor.

Foto: JIS spol. s r.o.

Společnost JIS nabízí zimní zahrady v provedení plastovém a hliníkovém. Obě varianty jsou velmi kvalitní a dokonale spolehlivé.

Zimní zahrady plastové

Základ pro tento typ zahrady představuje šestikomorový plastový profil Prestige+. Ten nabízí maximální stabilitu, odolnost a spolehlivost. Pro střechu můžete zvolit skleněnou výplň nebo polykarbonátové desky. U druhé varianty se používá pro zasklení ostatních částí zahrady dvojsklo. Pokud zvolíte sklo, exteriérová strana bude vyrobená z kaleného skla, interiérová část pak ze skla bezpečnostního. Pro zasklení zbylých částí zahrady máte možnost volby dvojskla nebo trojskla. Volit můžete ze široké škály barev nebo imitací dřeva a kovu.

Zimní zahrady hliníkové

Hliník je materiál luxusní a poskytuje velkou rozmanitost tvarů a rozměrů, kromě toho nabízí téměř neomezené možnosti v kreativitě. Tu nabízejí i hliníkové zimní zahrady. Společnost JIS pro jejich výrobu využívá německý systém Heroal. Zimní zahrady vyrobené z hliníku představují moderní prvky, které rozšíří váš obytný prostor. Zimní zahradu lze velmi snadno propojit s domem a vznikne tak prvek vzhledově dokonalý i funkční. Propojení umožňuje systémové řešení Heroal W72 nebo W 77 a fasádní systém C50. Zvolit si můžete i různé otevírání zimní zahrady. Integrovat lze zastínění a osvětlení. Hliník nemá téměř žádné limity.

Autor: Komerční sdělení