fbpx

Uspořte při rekonstrukci domova0

Zdá se vám nereálné, že by šlo šetřit při rekonstrukci? Jde to, avšak musíte u toho přemýšlet. Pokud bez rozmyslu nakoupíte nejlevnější vybavení, nakonec neuspoříte vůbec nic – spíš naopak. Je potřeba umět šetřit s mírou a vsadit na kvalitní služby a nábytek.

Máte-li v plánu rekonstrukci kuchyně, obývacího pokoje či jiné místnosti v interiéru, hlavní roli hraje návrh. V případě, že nakoupíte nábytek, který se vám líbí, a nějak ho poskládáte do místnosti, bude to podle toho také vypadat. Nechcete-li platit odborníkům za návrh moderní kuchyně, inspirujte se aspoň na internetu. Najděte si fotografie hezkých interiérů a sledujte, jaké barvy a styly nábytku je vhodné kombinovat. Počítejte však s tím, že bude velký problém sehnat přesně takový nábytek, jaký si vyhlédnete na fotografiích.

Změňte pouze několik prvků

Chcete-li výrazně změnit vzhled celého domu, a přesto ušetřit, nabízí se možnost nahradit pouze několik levnějších prvků. Není nutné hned dělat novou fasádu a pokládat střešní krytinu. Bohatě postačí například moderní okna nebo pěkné vchodové dveře a dům bude hned vypadat jinak. Dobrý první dojem udělá i nově natřený plot, posekaný trávník a kvetoucí zahrádka.

Se změnou několika výrazných prvků uspějete i v interiéru. V obývacím pokoji stačí například zakoupit novou sedačku a konferenční stolek či moderní nástěnné hodiny. Když přidáte ještě pár trendy doplňků, místnost dostane druhý dech.

Svěřte se do rukou odborníků

Když se někdo pustí do rekonstrukce, je to většinou z důvodu, že staré vybavení už moc dobře neslouží, nebo neodpovídá současným designovým trendům. Jestliže rekonstruujete z druhého důvodu, určitě bude lepší obrátit se na odborníky a nechat realizaci kompletně na nich. Jinak by se totiž mohlo stát, že se vám podaří sestavit takové vybavení, které nebude vypadat o moc lépe.

Společností, na niž se v tomto případě můžete bez obav spolehnout, je firma Stolařství Simčák. Jejich obrovskou výhodou je vlastní výroba nábytku. Poradí si tedy i s atypickým prostorem, jakým jsou například panelákové kuchyně. Neváhejte a nechte si sestavit návrh na míru, vyrobit nábytek, dopravit ho až k vám domů a namontovat. Budete to mít bez starosti a se zárukou kvality.

Autor: Komerční sdělení