fbpx

Úsporné domy z lehkého keramického betonu – rychlá výstavba a výborné vlastnosti0

Domy jedním tahem z lehkého keramického betonu (Liaporbetonu) v sobě kombinují spoustu skvělých vlastností. Díky obsahu keramického kameniva mají příjemné klima srovnatelné třeba s cihlovými domy. Mají také skvělé izolační vlastnosti a díky nim jsou úsporné při spotřebě tepla. Navíc je jejich výstavba velmi rychlá. A to především díky promyšlenému stavebnicovému systému.

Poznejte Domy jedním tahem

Domy jedním tahem, které můžete znát i pod zkratkou DJT, jsou vlastně taková velká stavebnice. Na připravené základové desce se montují z prefabrikovaných velkoplošných dílců za neuvěřitelné 2-4 stavební dny. Proto jsou v rychlosti výstavby často srovnávány s dřevostavbami. Tady ale podobnost končí. Jedná se totiž o domy z pevného a dlouhověkého materiálu se skvělými izolačními vlastnostmi.

Základním materiálem pro jejich výrobu je LiaporBeton – lehký keramický beton s obsahem 100% přírodního keramického kameniva Liapor. Domy jedním tahem mají opravdu dlouhou životnost, jako je tomu u betonu zvykem. Navíc mají ale díky své keramické podstatě příjemné vnitřní klima – v zimě drží teplo uvnitř, v létě naopak venku. Minimum mokrých procesů použitých při stavbě umožňuje obydlení domu ihned po jeho finalizaci. Dům totiž není potřeba nechat „vymrznout“ přes zimu.

Úsporné domy z katalogu DJT mají v souladu s novou legislativou ČR, platnou od 1. ledna 2020, „téměř nulovou spotřebu energie“.

Typový projekt ZDARMA

DJT nabízí typové projekty svých 25 domů zcela ZDARMA k podpisu smlouvy na stavbu domu. Katalog DJT obsahuje domy navržené na základě nejčastějších požadavků zákazníků. I přes to, že se jedná o typová řešení, lze je částečně přizpůsobit individuálním představám.

Na webu www.dumjednimtahem.cz najdete ale také pravidelně i další skvělé nabídky. Na léto připravili v DJT mimořádnou nabídku pro všechny, kteří si nechají postavit svůj dům bez klientských změn (např. bez úprav oken, dispozice apod.). Všichni zákazníci, kteří se rozhodnou postavit svůj dům v „typovém provedení“ získají po podpisu smlouvy na zhotovení projektové dokumentace POUKAZ v hodnotě 10.000 Kč na nákup betonové dlažby nebo dalších prvků zahradní architektury LiaStone.

Hledáte-li i vy svůj vysněný dům, podívejte se na nabídku Dům jedním tahem. Více informací najdete na webu www.dumjednimtahem.cz.

Autor: Komerční sdělení