fbpx

Uspořádejte pro své přátele nezapomenutelný večer0

Chystáte se pozvat své přátele na návštěvu, ale stále nevíte, jak vytvořit tu správnou atmosféru, aby se u vás doma cítili příjemně a uvolněně? Rozhodnutí, zda půjde o divokou party, večeři při svíčkách, nebo jen příjemné posezení je jen na vás. Zbytek nechte na Philipsu.

Není svíčka jako svíčka

Milujete svíčky? Pak určitě neodoláte skleněným svíčkám CandleLights z řady myLightAccent. Pokud nevěříte, že dokážou plnohodnotně nahradit voskové svíčky – přesvědčte se sami a budete ohromeni. Svíčky CandleLights jemně a nepravidelně blikají a vytváří tak dokonalý efekt skutečného plamínku, takže je na první pohled nerozeznáte od těch opravdových. Jsou k dostání v různých setech i barevných provedeních, takže záleží na vás, zda zvolíte klasické provedení, nebo veselé barvy. 

Svíčky jsou maximálně bezpečné – vyhnete se tak riziku přímého ohně či horkého vosku. Nemusíte se tak už bát, že někdo v průběhu večírku svrhne svíčku na zem nebo zapálí třeba ubrus. CandleLighs jsou vodovzdorné, takže i případné polití bez problému přežijí. Stejně tak je můžete libovolně rozmístit kolem vany či vířivky a bez obav relaxovat. A ovládání? Stačí jednoduše otočit svíčku vzhůru nohama a zpět pro zapnutí či vypnutí.

Svíčky CandleLights 69108/60/PH
Svíčky CandleLights 69108/60/PH

Oslňte barvami

Myslíte si, že v oblasti chlazení vína se už nedá vymyslet nic nového? Vyzkoušejte chladicí nádobu Cooler od Philipsu a překvapte své přátele. Cooler je unikátní chladící nádoba nejen na víno, osvícena bílými a barevnými LED diodami. Vyzařuje nádherné barevné světlo, které si můžete sami nastavit. Je skvělým doplňkem každé večeře či party, bez problému ho můžete používat doma i venku.

Cooler je vodovzdorný a odolný také vůči poškrábání pro snadné umývání. Je také absolutně bezpečný – je bezdrátový a není zde žádná otevřená elektřina. Ovládací tlačítka jsou umístěna přímo na nádobě a LED technologie zaručuje, že se nádoba osvícením nezahřívá. 

Chladicí nádoba Cooler 69151/60/PH
Chladicí nádoba Cooler 69151/60/PH

O společnosti Royal Philips Electronics

Royal Philips Electronics of the Netherlands je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“.

S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips více než 118 000 zaměstnanců ve více než 60 zemích světa. Obrat společnosti 23 miliard EUR v roce 2009 řadí Philips jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů.

Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter

Profilový obrázek

Autor: Redakce Nazeleno.cz