fbpx

Partneři sekce

Ušetřete poplatky přechodem k jinému dodavateli!0

Častá věta, kterou jste zahlédli nejednou v reklamním tisku nebo televizním spotu. Do jaké míry jsou ale tato lákavá tvrzení pravdivá a časově trvanlivá má šanci a čas posoudit jen málo který uživatel.

Pokud si skutečně nedáte pečlivou práci s prostudováním všech všeobecných podmínek a dodatků smluv alternativních dodavatelů elektřiny a plynu, a nespolehnete se na neměnnost deklarovaných podmínek, těžko si tato slova ověříte.  Přesto jsou dodavatelé, kteří se pod toto prohlášení mohou skutečně čestně podepsat. Studování jejich smluvních materiálů vám zabere zlomek času.

Skutečné úspory a profesionální přístup

Global Energy, a.s. nakupuje pro své zákazníky pouze od prověřených a spolehlivých dodavatelů. Díky nízkým provozním nákladům a efektivním procesům následně dokáže nabídnout podstatně nižší cenu než dominantní dodavatelé na trhu. Cílem společnosti do budoucna je nákup energií pro zákazníky přímo na pražské energetické burze. Navíc si zakládá na profesionálním přístupu ke klientům. Veškeré smluvní materiály jsou postaveny na velmi průhledné bázi, jsou srozumitelné a nezahrávají si s užíváním nedohádatelných dodatků.

S Global Energy a.s. dokážete:

  • Ušetřit až 25 %  na plynu a 8% na elektřině,
  • vyhnout se skrytým aktivačním a deaktivačním poplatkům,
  •  mít jistotu stálé ceny po celý kalendářní rok 2014,
  •  mít k dispozici službu Global Energy Asistent,
  •  rozhodovat o svých přeplatcích a zálohách,
  •  vyhnout se změnám ceníku v době závazku,

… a zejména pak po celou dobu závazku budete mít po boku spolehlivého a stálého partnera. Jako symbol své pevné obchodní morálky se Global Energy dobrovolně hlásí k dodržování Etického kodexu obchodníka v energetických odvětvích, vydaný Energetickým regulačním úřadem.

Úspory, úspory, úspory

V rámci platného smluvního vztahu samozřejmě zejména ušetříte na cenách energií. Motivací ke změně dodavatele energií je pro většinu odběratelů právě zřetelná úspora. Uspoříte však mnohem víc. Uspoříte čas – změna smlouvy a převedení pod jiného dodavatele elektřiny a plynu je velmi jednoduchá, nevyžaduje složité vyplňování a potvrzování formulářů. S kompletní asistenční službou je rychlá a jednoduchá. Stejně tak pro vás bude velmi snadné vždy mít přehled o výdajích, zaplacených zálohách a vyúčtování. Global Energy pracuje efektivně a rychle a zakládá si na profesionální péči o své zákazníky. Zřízením zvláštní služby vám navíc mohou garantovat nepřetržitý servis technického, zdravotního, domácího nebo právního asistenta.

Global Energy se pro vás stane úsporou významné finanční částky, zpřehlední vaše účty a výdaje za energie a stane se pro vás trvale atraktivním partnerem. Bude pro vás jistotou dodávek energií v garantované ceně a spolehlivého servisu.

Autor: Komerční sdělení