fbpx

TZ: Stavba nízkoenergetické dřevostavby na vlastní oči0

TISKOVÁ ZPRÁVA

Nenechte si ujít den otevřených dveří přímo na stavbě nízkoenergetické dřevostavby. Máte jedinečnou příležitost vidět na vlastní oči, jak rychle roste masivní celodřevěná konstrukce domu ze stavebního systému NOVATOP. Připravena je jen základová deska. Brzy ráno přijede kamion s komponenty NOVATOP a dál uvidíte… Na vaše dotazy budou připraveni odpovídat specialisté NOVATOP!

Kdy? 21. října od 8:00 hod. ráno
Kde? Veřovice u Nového Jičína
(ve středu obce za kostelem)

Reklama

Jedná se o dvoupatrový rodinný dům se sedlovou střechou.  Na konstrukci obvodových stěn budou použity masivní dřevěné stěnové komponenty NOVATOP SOLID tl. 84 mm (cca 190 m2), vnitřní stěny tl. 62 mm (cca 155m2), strop bude z žebrových komponentů NOVATOP ELEMENTS 220 mm (cca 85 m2) částečně v pohledové kvalitě a s vápencovým vsypem pro snížení přenosu hluku mezi patry. Střecha bude provedena s klasickým krovem.

NOVATOP: Řešení pro úsporné stavění

NOVATOP je moderní a vysoce efektivní řešení pro energeticky úsporné stavění a ekologické bydlení. Jedná se o ucelený stavební systém z velkoformátových panelů, který je zárukou přesné, jednoduché a rychlé výstavby, a to bez ohledu na roční období. NOVATOP je skutečně masivní dřevo! Celý systém se vyrábí v České republice převážně z českého dřeva, vyvinut a ověřen byl ve Švýcarsku.

Tento dům staví Certifikovaný NOVATOP partner, společnost Dřevostavby-MC.

Více informací naleznete na www.novatop-system.cz

Použité fotografie jsou ilustrační z jiné realizace.

Autor: Redakce Nazeleno.cz