fbpx

TZ: E.ON nabízí úsporu svým zákazníkům ve výši 20 %0

TISKOVÁ ZPRÁVA

Energetická společnost E.ON rozšiřuje své produktové portfolio pro domácnosti,  firmy a organizace odebírající elektřinu z hladiny nízkého napětí o další úsporný produkt – Jistota Plus, který výrazně snižuje jejich náklady na spotřebovanou elektřinu.

Od 15.4.2009 rozšiřuje energetická společnost E.ON svou nabídku produktů pro domácnosti, firmy a organizace odebírající elektřinu z hladiny nízkého napětí o další produkt – Jistota Plus. Zákazník, který si tento produkt objedná, tak získá 20% slevu na spotřebovanou elektřinu v roce 2010 oproti cenám stanoveným od ledna 2009. Domácnosti tak mohou v roce 2010 ušetřit až několik tisíc korun na platbách za spotřebu elektřiny. V krátké době po sobě tak energetická společnost E.ON svým zákazníkům nabízí další možnost, jak významně ušetřit na nákladech za elektřinu.

Reklama

Již od poloviny ledna si zákazníci v distribuční oblasti E.ON mohou sjednat produkt „Jistota 2010“, který nabízí na rok 2010 kompletní fixaci fakturované částky za elektřinu. E.ON je tak jedinou společností na trhu, která nabízí fixaci jak ceny komodity, tak regulovaných součástí ceny. Původní termín ukončení nabídky tohoto produktu (31.3.2009) byl prodloužen a bude kopírovat nabídku nového produktu Jistota Plus. „Zákazník, který si sjedná fixaci ceny na rok 2010 získá i další jednorázovou slevu ve výši týdenní spotřeby za elektřinu ve svém stávajícím tarifu. Do současné doby naši nabídku využilo na 200 zákazníků,“ vysvětluje předseda představenstva E.ON Energie, a.s., Michal Šafář.

Nová nabídka energetické společnosti E.ON v podobě „Jistoty Plus“ pružně reaguje na vývoj cen na energetických burzách, které v posledních měsících zaznamenaly výrazný pokles. „Jsme si plně vědomi důsledků, které mají ceny energií do rozpočtů domácností a podnikatelských provozů. I proto reagujeme na pokles cen na evropských energetických burzách a pro-mítáme je do naší produktové nabídky. Bez špičkově odvedené práce našeho oddělení nákupu energie bychom však tak výraznou slevu jakou bezesporu 20% snížení mohli jen těžko nabídnout,“ doplňuje Michal Šafář.

Veškeré potřebné informace pro sjednání produktu „Jistota Plus“ zákazníci naleznou na internetových stránkách společnosti www.eon.cz v sekci Zákazníci, nebo na zákaznické lince 840 111 333. V případě, že zákazník zvolí elektronickou formu objednávky na e-mailové adrese info@eon.cz stačí, aby uvedl své jméno, číslo místa spotřeby či adresu a e-mailové a telefonické spojení. „Vše je velmi jednoduché, zákazníkovi automaticky zašleme novou smlouvu uzavřenou na dobu neurčitou, kde bude mít uvedeny podmínky pro dodávku elektřiny na rok 2010. Termín ukončení této nabídky je 31.5.2009,“ uzavírá Michal Šafář.

Autor: Redakce Nazeleno.cz