fbpx

Topte šetrně, zdravě a ekologicky0

Spousta lidí se snaží žít v souladu s trvale udržitelným rozvojem společnosti a šetřit životní prostředí. „Zelené“ aspekty života se promítají do jejich každodenní reality natolik, že si už zvyknou žít a uvažovat úsporně a ekologicky a považují to za samozřejmost. Dokonce i vytápění domů a bytů se snaží řešit zdravě a s ohledem na okolní prostředí – volbou vhodného krbu.

Zdravé teplo i pro astmatiky

Teplo domova může být nejenom hřejivé a příjemné, ale zároveň i zdravé, ekologické a úsporné. Všechny tyto vlastnosti se nejenom nevylučují, ale naopak vzájemně doplňují. Přemýšlíte-li o tom, jakým způsobem vytápět svůj dům či byt, vyberte si sálavé a akumulační krbové vložky. Jde o druh topení, který vám poskytne sálavé teplo. V poslední době se hodně hovoří o zdravém způsobu topení.

Zatímco stará klasická kamna mnohdy místnosti přetápěla, vysušovala vzduch, způsobovala přepalování prachu na topných tělesech, sálavé teplo z akumulačních krbových vložek podobné potíže nepůsobí. Ohřívají se totiž předměty v místnosti a jejich plochami se z části ohřívá i vzduch. Nikde se nic nepřepaluje, nevíří se do okolí prach, zachovává se přirozená vlhkost vzduchu, a proto je takové topení vhodné zejména pro lidi trpící nemocemi horních dýchacích cest, astmatiky a alergiky.

Ušetříte náklady na topení

Princip topení tkví v použití kombinace krbové vložky a její akumulační obestavby. Tento prvek vám zajistí významné úspory nákladů na topení. Ušetří vaši peněženku. To v dnešní době obzvláště důležitá vlastnost, protože každý se snaží snížit své životní náklady na minimum. Při použití tohoto druhu topení dochází k výdeji tepla postupně během několika hodin. Při použití sálavých a akumulačních krbových vložek FLAMEN proto nikdy není místnost přetopena. Můžete si také vybrat řešení přímo na míru s ohledem na velikost prostor, které potřebujete vytápět. Nabídka obsahuje několik typu, jež se liší rozměry, výkonem a účinností.

Autor: Komerční sdělení