Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Šrotovné na kotle: Až 30 600 korun

20. 05. 2011 | Tisková zpráva


Ve středu 18. května 2011 společnost VERNER, významný výrobce kotlů na biomasu, zahajuje akci, která významně podpoří inovaci kotlů v českých domácnostech, výrazně sníží náklady na vytápění ekologicky smýšlejícím lidem a v neposlední řadě také nápadně zlepší životní prostředí v ČR.

„Zmodernizujte svoji kotelnu, snižte náklady na vytápění a podpořte společně s námi zlepšení ekologie v ČR.“

Lidé, kteří svůj starý pyrolitický kotel na tuhá paliva jakékoli značky odevzdají k ekologické likvidaci do společnosti VERNER, mají jedinečnou šanci získat příspěvek od 25 200 Kč do 30 600 Kč bez DPH na koupi ekologického kotle na kusové dřevo z produkce VERNER a.s.

Z dlouholeté zkušenosti víme, že čím starším kotlem na tuhá paliva lidé doma vytápí, tím více za topnou sezónu platí. Tímto krokem chceme lidem nejen výrazně snížit výdaje na topení, ale snahou je také inovovat kotle v českých domácnostech a samozřejmě ještě významně podpořit zlepšení životního prostředí v ČR,“ uvedl generální ředitel Ing. Vladimír Verner.

Celá akce bude navíc doprovázena průzkumem, který má za cíl odpovědět na otázky týkající se například spotřeby paliva a tedy i výdajů za topnou sezónu v závislosti na stáří kotle atd. Většina lidí si původní kotel nechává do poslední chvíle jeho životnosti a cílem tohoto průzkumu je zmapovat tuto situaci a na základě výsledků poté poskytnout dalším lidem touto akcí ověřené zkušenosti. Po vyhodnocení průzkumu budou výsledky zveřejněny.

Tagy: Tiskové zprávy

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií