Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

pro clima® představila nový přehledný ceník

11. 12. 2014 | Komerční sdělení


Vysoce výkonné parobrzdné fólie, vnější difuzní fólie či lepidla a lepicí pásky pro dokonale neprodyšné spoje a řadu dalších řešení pro bezchybnou izolaci domu obsahuje nový ceník produktů pro clima®.

Systémy pro clima® zajišťují dokonalé utěsnění objektu, aniž by zbavovaly dům schopnosti „dýchat“. Zajišťují maximální ochranu proti poškození konstrukce a izolace působením vlhkosti, zvyšují tepelnou i akustickou účinnost izolace.

Všechny komponenty systémů pro clima® jsou v ceníku přehledně rozčleněny do několika kategorií. Tou první je vnitřní neprodyšná izolace, kam spadají parobrzdné pásoviny, sanační tapety či vzduchotěsné membrány. Následují vzduchotěsné vnější difúzní folie řady Solitex. Kategorie spojovacích materiálů je dále rozčleněna na neprodyšné lepící tmely, lepící pásky, záplaty či manžety a řešení detailů (jako jsou samolepicí rohy pro vnitřní či vnější těsnění, montážní lišty či třeba vzduchotěsnící průchodky).

Každý produkt v ceníku je opatřen podrobným popisem vlastností a zároveň s vymezením oblasti jeho použití. Nechybí ani tabulka s přesnými technickými údaji, zcela transparentní je také uvádění ceny (za kus i za balení výrobku). Celý ceník je ke stažení na http://www.pro-clima.cz/soubor/zobrazit/cenik-pro-clima. Součástí ceníku jsou také kontakty pro objednání kteréhokoli z produktů či sjednání technické konzultace s odborníky.

Další informace naleznete na www.pro-clima.cz nebo www.compri-izolace.cz.

Související články

Tagy: Tiskové zprávy

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií