Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Komín HELUZ Klasik nově i pro přetlakové kotle

25. 02. 2013 | Tisková zpráva


Komínový systém HELUZ Klasik má nově širší možnosti použití. Díky evropskému certifikátu ho lze nyní využít i pro přetlakový provoz do 200 Pa, tj. pro kotle s ventilátory, a zaplňuje tak prázdné místo na trhu.

Komín HELUZ Klasik je vhodný pro kotle i krby. Šamotové vložky pro odvod spalin odolávají vysokým teplotám, kyselinám a korozi a společně s tepelnou izolací a keramickou komínovou tvarovkou vytváří celistvý komínový průduch, který odolává teplotním i vlhkostním změnám. Systém se doposud používal pro všechny typy paliv a všechny typy spotřebičů s přirozeným odvodem spalin (tzn. pro atmosférický provoz), nyní jej lze používat pro přetlakový provoz. Výhodou systému Klasik je také jeho cena, která je nižší než u ostatních systémů (Metal, Multi a Izostat), které bylo do této doby možné pro kotle s ventilátorem používat.

Komín je tvořen třívrstvým systémem - šamotovou vložkou, tepelnou izolací a broušenou cihelnou komínovou tvarovkou - se zadním odvětráváním, které zajišťuje správnou funkci komínu. Vyrábí se s trojím vnitřním průměrem komínových vložek, a to 160, 180 a 200 mm.

Systém HELUZ KLASIK je možné kombinovat s jakýmkoliv jiným komínovým systémem HELUZ (kromě systému MINI) včetně celé, poloviční nebo dvojité prázdné šachty. Lze jej použít i pro rekonstrukce komínů.

Více informací na www.heluz.cz.

Tagy: Tiskové zprávy

Jak funguje zadání poptávky:

  1. Zdarma zadáte poptávku po jakékoliv službě či zboží,
  2. vaši poptávku zkontrolujeme a odešleme firmám z daného oboru a lokality,
  3. oslovené firmy vám zpracují nabídku na míru,
  4. nabídky na míru obdržíte přímo do vašeho emailu,
  5. srovnáním nabídek lze ušetřit desítky procent z ceny služeb a zboží.

Ve spolupráci s poptávkovým systémem Poptávej.cz.

 

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo neokomentoval. Buďte první!

 

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií