fbpx

ThermWet a prezentace na Forarch 20120

Thermwet – rekuperace vzduchu -  je již na českém trhu s rekuperačními jednotkami etablovaným výrobcem a ověřeným dodavatelem celého větracího systému. Na Forarch 2012 nepřichází se zásadními novinkami, ale osvědčené systémy ekonomické rekuperace na stánku 4C23 v hale vytápění spolehlivě naleznete.

Rekuperační jednotka Helix Vent-box je dalším vývojovým pokračováním úspěšné série výměníků  Helix, obsahuje nejen unikátní protiproudý trubkový výměník, který v zimě není potřeba opatřovat před zamrznutím, ale i velice úsporné ventilátory s EC motorem.
 
Systém je řízen, ovladačem naší výroby s názvem C.A.T. (Control Ait ThermWet). Je to plně automatické řízení s možností přepnutí do manuálního režimu. V základní variantě je možné nastavení třech spínacích intervalů pro každý den v týdnu a zvlášť pro léto i zimu. Manuálně ovládáte intenzivní odtahy z prostor jako je WC, kuchyně, koupelny a By-pass. V rozšířené variantě je systém doplněn a regulován přes čidla (pohybu, teploty, kvality vzduchu, vlhkosti, CO2).
Větrací systém ThermWet je možné vřadit do řízení inteligentního domu, kontaktujte nás.

Reklama

 

Autor: Redakce Nazeleno.cz