fbpx

Termostatické hlavice uspoří až 23 % energie0

O tom, že se investice do moderní technologie vyplatí, svědčí nová řada radiátorových termostatických hlavic living by Danfoss. Tyto hlavice nabízejí svým uživatelům sofistikovanou inteligenci, která dokáže při provozu snížit spotřebu tepla až o 23 %, což není v současné době zanedbatelné. Podstatou úspěchu je chytré a velmi přesné řízení, které reaguje buď na požadavky klienta, nebo na aktuální situaci v místnosti. Prostřednictvím předinstalovaných programů dokáže hlavice velmi efektivně řídit celý proces vytápění, což představují kromě jiného takové speciální funkce jako „dovolená, otevřené okno“ apod. Uživatel si však sám může připravit a nastavit program vytápění podle jeho vlastních požadavků. Hlavice nejčastěji pracují v denním či týdenním režimu.

Systém, který Danfoss nabízí, umí také řídit teploty v místnostech prostřednictvím jedné hlavice. V nabídce jsou nyní dvě verze – living connect®, kterou je možné řídit za pomocí bezdrátového systému Z-Wave, a také living eco®, což je hlavice, která pracuje na stejném principu programování, ale v systému vytápěného domu funguje samostatně, tedy není dálkově řízena centrální jednotkou.

Hlavice living by Danfoss mají k dispozici další „uživatelsky příjemné“ nadstandardy, jako je například podsvícený displej, indikátor stavu baterie (výdrž baterií je dva roky), dětskou pojistku, funkci rozhýbání ventilů, ochranu proti mrazu a další. Všechny technické aplikace nových termostatických hlavic living by Danfoss mají jediný cíl: komfort a maximální úsporu.

Více informací se dozvíte na webových stránkách www.danfoss.com/living nebo www.cz.danfoss.com.

Profilový obrázek

Autor: Redakce Nazeleno.cz