fbpx

Tepelné čerpadlo s dotací 60 000 Kč!0

Chcete ušetřit náklady na vytápění a ohřev vody? Získejte tepelné čerpadlo s dotací až 60 000 Kč! Komplexní řešení na míru nejen pro zákazníky E.ON – od bezplatného poradenství, přes projekt, nabídku až po montáž a zajištěný servis.

Tepelná čerpadla slouží k vytápění, ohřevu teplé užitkové vody a v letním období navíc plní i roli klimatizace. Tepelná čerpadla se vyznačují velmi úsporným provozem, protože při svém chodu využívají obnovitelné zdroje energie. Jejich využití je vhodné jak v případě novostaveb, tak u rekonstrukcí.

Reklama

Tepelné čerpadlo se vyplatí! E.ON poskytuje dotaci až 60 000 Kč

Nabídka příspěvku je určena všem domácnostem, firmám nebo institucím na území celé ČR. O dotaci se tedy mohou ucházet i subjekty, které nejsou zákazníky společnosti E.ON. Výše dotace se vztahuje k typu a výkonu vybraného tepelného čerpadla a může dosáhnout až 60 000 Kč. Konkrétně se tato dotace vztahuje na kompletní sortiment tepelných čerpadel značky Danfoss, která se řadí mezi špičku na evropském trhu.

Mám zájem o dotaci. Jak mám postupovat?

Postup je velmi jednoduchý. Není třeba se obávat zdlouhavého papírování a složitých procesů. Energetičtí poradci z E.ON Poradenského centra jsou připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy a zajistí kompletní realizaci vašeho záměru prostřednictvím partnerské společnosti LUMEN a. s. Více informací o nabídce dotace na tepelné čerpadlo naleznete také na stránkách Energieplus.

Kontakt pro informace a objednávky

E.ON Poradenské centrum, České Budějovice, F. A. Gerstnera 6, tel. 387 868 142 (pracovní dny 10 – 17 h), e-mail poradce@eon.cz, www.eon.energieplus.cz

Autor: Jana Poncarová