fbpx

Tepelná čerpadla od značky Nibe0

Vybíráte tepelné čerpadlo? Trvejte na kvalitě! Lety prověřená kvalitní tepelná čerpadla nabízí například švédská společnost Nibe. V sortimentu tepelných čerpadel Nibe najdete jak oblíbená tepelná čerpadle vzduch/voda Nibe, tak další typy tepelných čerpadel včetně ventilačních tepelných čerpadel a rekuperačních jednotek. Ověřená kvalita, dlouhá životnost, tichý provoz i intuitivní ovládání. To vše a mnohem více mohou zařízení pod značkou Nibe nabídnout. Vyberete si?

Nová zelená úsporám dává zelenou ekologickým řešením

Pokud hledáte tepelné čerpadlo, které bude splňovat náročné podmínky pro ekodesign, jste tady správně. V sortimentu Nibe tepelná čerpadla v ekodesignu totiž najdete! Z dotačního programu Ministerstva životního prostředí na ně můžete čerpat 100 000 Kč a další dotace lze žádat například na zateplení, výměnu oken nebo zelené střechy. Ušetřit tak můžete hned dvakrát a vaše domácnost se stane zase o něco méně energeticky náročnou.

Sortiment tepelných čerpadel Nibe

V tuzemsku oblíbená tepelná čerpadla vzduch/voda nechybí ani v katalogu produktů Nibe. Přehlédnout byste ale neměli ani tepelná čerpadla země/voda Nibe, která se těší vysoké kvalitě a klientské spokojenosti. Narozdíl od některých jiných značek se Nibe věnuje také ventilačním tepelným čerpadlům a rekuperačním jednotkám, které bývají někdy neprávem zatracovány. Každý typ zařízení má své místo a způsob využití a je tedy nutné zvážit a vybrat vhodný typ tepelného čerpadla pro každou budovu individuálně. Tepelná čerpadla Plzeň vítá s otevřenou náručí a stejně tak vítáme i my naše klienty v plzeňské kanceláři. Schůzku si ale můžete domluvit i jinde po republice. Stačí vybrat místo a termín!

Vnitřní i vnější jednotky tepelných čerpadel

Vnitřní i vnější jednotku tepelného čerpadla ve vysoké kvalitě a od jedné značky můžete pořídit právě v rámci sortimentu Nibe. A není to rozhodně samozřejmostí, některé značky se například specializují pouze na vnitřní systém. Srdcem každého tepelného čerpadla je kompresor. Od jeho životnosti se odvíjí životnost celého zařízení. Nibe si proto na kvalitě kompresoru zakládá a nabízí kompresor s řízeným výkonem, který funguje optimálně vůči aktuálním potřebám domu. Efektivita využití kompresoru je velmi důležitá, protože se pak součástka zbytečně neopotřebovává a tím pádem i déle vydrží v provozu. Nezapomínejme také na možnost ohřevu užitné vody. Pokud máte velkou spotřebu, můžete přikoupit externí akumulační nádrž o vysokém objemu. Ohřívat můžete také vodu do bazénu nebo domácí saunu. Na co vše tepelné čerpadlo plánujete využívat vy?

Autor: Komerční sdělení