fbpx

Partneři sekce

Tepelná čerpadla Ai1+: Úspora nákladů na vytápění0

Přemýšlíte o tom, jak snížit náklady na vytápění vašeho domu? Nebo jak levněji připravit teplou vodu? S tepelným čerpadlem Ai1+ snadno dosáhnete obojího a navíc můžete nyní ušetřit až 20 % při jeho nákupu. Další část investice se vám pak navrátí při využití programu Zelená úsporám.

Společnost G-TERM je významným dodavatelem tepelných čerpadel německé společnosti Waterkotte. Na českém trhu je již zkušeným matadorem s bezmála dvacetiletou působností a stovkami kvalitních instalací. Vzhledem k tomu, že stát v rámci programu Zelená úsporám masivně podporuje zejména malé instalace v rodinných domech, rozhodla se společnost přispět k tomuto trendu vlastní prodejní akcí na tepelná čerpadla Ai1+.

„Tepelná čerpadla Ai1+ mají výkon 6–11,6 kW a 250 l zásobník pro vytápění a přípravu teplé vody.“

Jedná se o nejprodávanější kompaktní tepelná čerpadla s vestavěným zásobníkem 250 l pro vytápění a přípravu teplé vody. Výkon tepelných čerpadel je 6–11,6 kW. Součástí tepelného čerpadla je elektrokotel o výkonu 6 kW, ekvitermní regulátor s ukazatelem topného faktoru, oběhová čerpadla primární strany a vytápění. Tepelné čerpadlo umožňuje bez úprav tzv. volné chlazení (freecooling).

Tepelná čerpadla Ai1+: Pravidla prodejní akce

Jak akce probíhá? Na slevu má nárok konečný zákazník. Montážní firma, regionální centrum nebo přímo centrála G-TERM navrhne vhodné technické řešení vytápění a případně i chlazení jeho objektu. Současně vybere i vhodné tepelné čerpadlo. S pomocí montážní firmy si pak zákazník vybere libovolný materiál z ceníku G-TERM, jehož hodnota představuje 20 % z ceníkové ceny vybraného tepelného čerpadla. Výjimkou jsou produkty v rabatové skupině A.* Pro zákazníka tato akce znamená skutečnou slevu 20 % na ceníkovou cenu tepelného čerpadla.

Přednosti tepelných čerpadel řady Ai1+

  • nejmodernější kompresor Mitsubishi
  • výstupní voda 60 °C – vhodné pro radiátorové soustavy
  • nadstandardní příprava teplé vody – 250 l zásobník
  • topný faktor a roční topný faktor na displeji regulátoru (tedy žádný zajíc v pytli!)

Na tepelné čerpadlo získáte slevu až 50 000 Kč

Například pro největší tepelné čerpadlo Ai1+ 5011.3 s ceníkovou cenou 237 375 Kč vychází sleva na 47 475 Kč. Zákazník si zvolil komponenty podlahového topení pro montáž svépomocí: rozdělovač podlahového topení pro 9 okruhů za 8 726 Kč a 1210 m trubky pro podlahové vytápění.

Akce je platná při objednávce do 31.12. do odvolání. Tepelná čerpadla Ai1+ jsou samozřejmě zapsaná v seznamu výrobků Zelená úsporám. Při využití tohoto programu můžete získat téměř 150 000 Kč.

Tepelná čerpadla Ai1+ jsou zapsána v seznamu výrobků Zelená úsporám
Tepelná čerpadla Ai1+ jsou zapsána v seznamu výrobků Zelená úsporám

Navíc možnost připojení solární soustavy

JAKO JEDINÍ NA TRHU MÁME MOŽNOST PŘIPOJENÍ SOLÁRNÍ SOUSTAVY PRO TEPLOU VODU A PŘITÁPĚNÍ K TEPELNÉMU ČERPADLU BEZ JAKÝCHKOLIV ÚPRAV. V tomto případě dotace z programu Zelená úsporám ve výši 80 000 Kč pokryje téměř celou investici do solární soustavy, ta je totiž díky absenci solárního zásobníku velmi jednoduchá, a tudíž levná.

Celková úspora při kompletní instalaci tak může na jednom rodinném domku dosáhnout až 230 000 Kč.

Více na www.g-term.cz/20procent

* akce neplatí na SWP zásobníky a jiné rabatové skupiny

 

Autor: Komerční sdělení