fbpx

Tažné zařízení můžete pořídit i dodatečně0

Litujete, že jste si nekoupili vůz i s tažným zařízením? Jde o chybu, která jde snadno napravit. Pokud potřebujete připojit vozík nebo třeba karavan, stačí si pořídit tažné zařízení, které je vhodné pro váš model vozu, namontovat ho a následně jej plně využívat.

Pořízení tažného zařízení

xpertem na tažná zařízení je v tuzemsku firma Rameder, která nabízí vysoce kvalitní produkty za rozumné ceny. Přímo v eshopu https://www.tazne-rameder.cz si můžete vybrat tažná zařízení přímo pro váš vůz. Abyste měli jistotu, že vybíráte správně, pomůže vám konfigurátor, kde si nastavíte parametry vozu a následně si vyberete vhodné tažné zařízení. Montáž není příliš časově náročná. Eshop vám zajistí tažná zařízení, ale i elektropřípojky pro osobní i nákladní vozy. Výhodou je, že eshop nabízí i kompletní příslušenství. Příslušenství zahrnuje vše potřebné k montáži tažného zařízení, tažného nosníku i elektropřípojky, od záslepek až po kryty kulového čepu, zámky, držáky výfuku, sady šroubů a mnoho dalšího. Samozřejmostí je zde kvalitní zákaznický servis, takže pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, můžete se na eshop obrátit a ochotně vám pomohou.

Další produkty

Eshop nabízí také střešní nosiče. Ty představují populární sortiment, který vám umožní využít prostor na střeše pro přepravu libovolného nákladu, od kol až po lyže, střešní boxy a další. Vybírání je usnadněno také díky konfigurátoru. Obzvláště pokud plánujete dovolenou a váš zavazadlový prostor není moc velký, stanou se střešní nosiče tím nejlepším prostorem, kam můžete nezbytné věci umístit. Eshop nabízí pouze produkty renomovaných značek, u kterých máte záruku kvality a dlouhé životnosti. Rameder je nejlepším dodavatelem na evropském trhu, svědčí o tom nejen množství objednávek, ale i množství spokojených zákazníků, ke kterým se můžete připojit a užívat si výhod kvalitních produktů za skvělé ceny.

Autor: Komerční sdělení