Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

Střecha levně: Výhodné materiálové sety pro střechy od Coleman S.I.

Stavíte nebo rekonstruujete střechu? Hledáte vysoce kvalitní, prověřený a přitom levný střešní materiál? Řešením je produkt „Střecha levně“ od předního prodejce střešních krytin Coleman S.I. Jaké výhody „Střecha levně“ nabízí?

09. 10. 2009 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Přední prodejce střešních krytin a stavebních materiálů Coleman S.I. nabízí v rámci produktu „Střecha levně“ vysoce kvalitní sety s dlouhodobě prověřenou životností, které jsou oproti běžné nabídce cenově zvýhodněné až o 50 %. Sety jsou nabízeny pro šikmé i ploché střechy.

Přední prodejce střešních krytin a stavebních materiálů společnost Coleman S.I. rozšířil svou nabídku materiálových setů pro střechy pod názvem „Střecha levněo tašku Samba a tašku Samba engoba od firmy Tondach.

„Střešní krytiny a stavební materiály nabízené v  produktu Střecha levně jsou vysoce kvalitní a přitom cenově zvýhodněné až o 50 % oproti běžné nabídce.“

V každé sadě dostane zákazník střešní krytinu, dřevo, pojistnou izolaci, parozábranu a další potřebné doplňky. Sety jsou nabízeny pro šikmé i ploché střechy. Všechny materiály nabízené v setu jsou cenově zvýhodněné až o 50 % oproti běžné nabídce.

Sety jsou výhodnější a levnější než jednotlivé stavební materiály

Produkt „Střecha levně“ byl od počátku zamýšlen jako prostředek, který usnadní cestu koncovému zákazníkovi do obchodních center Coleman a ukáže mu, že i materiály pro střechy lze pořídit v nejvyšší kvalitě a za nízkou cenu. V případě zájmu dostane zákazník doporučení na prověřenou stavební firmu.

Tento účel plní produkt bezezbytku a to tak, že se nám podařilo významným způsobem zvýšit prodeje koncovému zákazníkovi,“ říká marketingový manažer společnosti Coleman S.I. Ing. Tomáš Štejfa.


Společnost Coleman S.I. rozšířil svou nabídku materiálových setů pro střechy pod názvem „Střecha levněo tašku Samba a tašku Samba engoba od firmy Tondach. Zdroj: www.strechalevne.cz

Postup je takový, že se zákazník seznámí s nabídkou na webových stránkách www.strechalevne.cz, potom navštíví jedno ze 14 obchodních center společnosti, kde za odborné pomoci specialistů dotáhne celý nákup do konečné podoby.

V nabídce pro rok 2009 je aktuálně 6 materiálových setů a jeden okapový systém. V každé sadě jsou použity kvalitní materiály s dlouhodobě prověřenou životností. Při skladbě střechy byl kladen také důraz na estetický vzhled, funkčnost střechy a významnou úsporu energie.

Kontakt:

Coleman S.I., a.s.
Smetanova 1484
755 01 Vsetín
tel.: 571 499 600; fax: 571 499 601
web: www.coleman.cz; email: info@coleman.cz

Tagy: Stavba a rekonstrukce, Střecha

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

KM BETA, a.s.

Největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového zdicího systému SENDWIX a dále cihelného…

<!-- -->
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Prodej a technický servis hliníkových střešních, okapových a fasádních systémů Prefa. Solární systém Prefa…

<!-- -->
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Prodej a technický servis hliníkových střešních, okapových a fasádních systémů Prefa. Solární systém Prefa…

<!-- -->
Lindab s.r.o.

Výrobce a dodavatel lehkých střešních krytin, okapového systému, rovinných a trapézových plechů, systému…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!