Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

Zdicí pěna: Rychlá stavba i za mrazu

Chcete začít stavět dům z cihel, ale obáváte se, jestli stavbu ještě před zimou dokončíte? Se zdicí pěnou POROTHERM DRYFIX můžete mít na dokončené základové desce hotovou hrubou stavbu do týdne, a to i při nižších teplotách. Při založení stavby vám také bezplatně pomůže specializovaný technik.

01. 09. 2010 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Zdicí pěna POROTHERM DRYFIX umožňuje na už hotové základové desce dokončit hrubou stavbu z cihel již za týden. Zdivo je díky ní rychle pevné a zůstává suché, proto můžete zdít i za mrazu a použít ji i pro zdivo v suterénu. Se založením stavby z broušených cihel POROTHERM Profi vám navíc zdarma pomůže specializovaný odborník. Ukázky zdění na pěnu uvidíte na veletrhu FOR ARCH.

Plánujete výstavbu rodinného domu a váháte, zda začít na podzim a riskovat první mrazíky? Rozhodli jste se pustit do stavění sami a potřebujete poradit třeba s technologií zdění na pěnu? Jestliže budete stavět z POROTHERMu, nic z toho pro vás nebude problém!

„Se zdicí pěnou můžete zdít i v zimě v mrazu až do –5 °C a použít ji i pro zdivo v suterénu.“

Díky moderním materiálům a technologiím dnes nemusíte strávit mnoho víkendů či celou dovolenou „na maltě“, protože hrubou stavbu cihlového domu jde na hotové základové desce zvládnout do týdne!

Hrubá stavba z cihel do týdne!

Tento „zázrak“ umožňuje například technologie POROTHERM Profi DRYFIX System, při níž se místo malty používá ke zdění pěna POROTHERM DRYFIX. Stavba roste doslova před očima a ke zdění stačí pouze dóza se zdicí pěnou a aplikační pistolí.

 
Stavba za pomoci zdicí pěny POROTHERM DRYFIX je rychlá a snadná

Inovovaná zdicí pěna i pro suterén

Dózy s pěnou dostanete zdarma v odpovídajícím množství při nákupu broušených cihel POROTHERM Profi. Při použití této technologie je zdivo velmi rychle pevné a zůstává suché. Díky tomu můžete zdít i v zimě v mrazu, a to až do teploty –5 °C. Tato velmi oblíbená pěna vstupuje nyní na trh v inovované podobě s lepšími vlastnostmi, takže ji můžete použít i pro zdivo v suterénu. Vylepšenou pěnu poznáte na první pohled – její původně bílá barva se změnila na odstín terakoty.

Pomoc odborníka zdarma

Ani při stavbě svépomocí nemusíte být na všechno na stavbě sami. Pokud jste se rozhodli pro broušené cihly POROTHERM Profi, můžete na webu www.porotherm.cz/zakladani požádat o pomoc specializovaného technika. Ve stanovený den vám pak technik společnosti Wienerberger pomůže založit první řadu cihel a vysvětlí, jak má stavba pokračovat.

Pomoc se poskytuje v délce do 5 pracovních hodin. A přestože má jedna asistence specializovaného technika hodnotu 9 800 Kč, v případě výstavby z broušených cihel POROTHERM Profi ji máte k dispozici naprosto bezplatně.


Zdicí pěna POROTHERM DRYFIX s aplikační pistolí

Na FOR ARCH nejen za inspirací

Chybí vám inspirace? Přijďte se od 21. do 25. září podívat do Prahy-Letňan na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Ve stánku společnosti Wienerberger v hale A1, č. 17, můžete pomocí nejnovějších digitálních technologií vstoupit do světa rozšířené reality. Během okamžiku se tak ocitnete na velkoplošné obrazovce s domem z cihel POROTHERM postaveným doslova ve vaší dlani. Chybět zde nebudou ani oblíbené ukázky zdění na pěnu POROTHERM DRYFIX. Dozvíte se tu také informace o možnosti využití dotací z programu Zelená úsporám.

Pokud vás technologie zdění na pěnu zajímá nebo se chcete dozvědět jakékoli další informace o výstavbě, přijďte se podívat od 21. do 25. září do stánku společnosti Wienerberger, hala A1, č. 17. Více informací naleznete na www.porotherm.cz.

Související články

Tagy: Stavba a rekonstrukce, Stavební materiál

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

CONDA s. r. o.

Společnost CONDA s. r. o., je výhradním dodavatelem pěnového skla GEOCELL pro Českou a Slovenskou republiku.…

<!-- -->
KM BETA, a.s.

Největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového zdicího systému SENDWIX a dále cihelného…

<!-- -->
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Prodej a technický servis hliníkových střešních, okapových a fasádních systémů Prefa. Solární systém Prefa…

<!-- -->
CEMEX

CEMEX je předním výrobcem betonu, který se vyznačuje svoji inovativností a důrazem na ekologičnost svých…

<!-- -->
Lindab s.r.o.

Výrobce a dodavatel lehkých střešních krytin, okapového systému, rovinných a trapézových plechů, systému…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!