Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

Wienerberger připravuje na IBF Brno velké překvapení

S revoluční novinkou míří na Stavební veletrhy do Brna společnost Wienerberger. Zatím je tajemstvím, oč se přesně jedná. Vše bude odtajněno právě až na veletrhu IFB! Kromě této novinky si pak můžete prohlédnout řadu dalších nových výrobků. Jakých?

06. 04. 2011 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Společnost Wienerberger představí na veletrhu IBF Brno revoluční novinku – převratný zdicí materiál. V expozici Wienerberger v hale A2, na stánku 033 se pak také můžete podívat na nové cihly POROTHERM EKO+ o tloušťce 50 cm, akustické cihly POROTHERM AKU SYM s tloušťkami 25 a 30 cm nebo kompletní časosběrný dokument „Co oko nezachytí“.

S doslova revoluční novinkou se bude na mezinárodním stavebním veletrhu IBF Brno, který probíhá od 12. do 16. dubna, prezentovat společnost Wienerberger cihlářský průmysl a. s. Vedení společnosti však zatím neodtajnilo, oč se bude jednat. Zájemci o naprosto převratný zdicí materiál by se tak měli na IBF do Brna určitě vydat. Expozice bude umístěna v hale A2, stánek č. 033.

„Wienerberger představí nové cihly POROTHERM 50 EKO+ nebo POROTHERM AKU SYM o tloušťkách 25 a 30 cm s akustickým útlumem až o 2 dB.“

Spolu s revoluční novinkou zde budou představeny i nové cihly pro výstavbu rodinných domků v pasivním a nízkoenergetickém standardu POROTHERM EKO+ o tloušťce 50 cm s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Pro bytové domy jsou připraveny dvě novinky v sortimentu akustických cihel POROTHERM AKU SYM pro tloušťky zdiva 25 a 30 cm se zvýšeným akustickým útlumem o 2 dB.

Návštěvníci se mohou těšit také na oblíbené ukázky zdění na pěnu POROTHERM DRYFIX a unikátní řešení pohledově velmi efektního rohového okna, u něhož již není nutné budovat mohutný rohový sloupek.

Zdění na pěnu POROTHERM DRYFIX je snadné a rychlé
Zdění na pěnu POROTHERM DRYFIX je snadné a rychlé

Bydlení v pasivním energetickém standardu a lepší akustické vlastnosti

Cihly řady POROTHERM 50 EKO+ byly vyvinuty pro výstavbu rodinných domů v pasivním energetickém standardu. Díky kombinaci masivnosti zdiva a nízké tepelné vodivosti keramického bloku umožňují výstavbu pasivního bydlení bez nutnosti zateplovat obvodové zdivo.

Nové cihelné bloky POROTHERM 25 AKU SYM a POROTHERM 30 AKU SYM jsou určeny především pro bytové domy, uplatní se zejména při výstavbě mezibytových příček. Oproti svým předchůdkyním dosahují vyšší neprůzvučnosti, takže obyvatelé sousedících bytů budou mít zaručen větší klid. Jejich vysokou pevnost lze využít i na staticky extrémně exponované prvky stavby.

Časosběrný dokument ukáže všechny fáze stavby domu za 12 minut

Na veletrhu IBF bude také poprvé představen kompletní časosběrný dokument „Co oko nezachytí“, který přiblíží celou stavbu rodinného domu Harmony. Diváci zde uvidí všechny fáze stavby v dynamické podobě.

V expozici společnosti Wienerberger budou připraveni odborníci, kteří přímo na místě zodpovědí návštěvníkům veškeré dotazy související s novinkami, se stavbou či rekonstrukcí domu.

Více informací najdete na www.porotherm.cz.

Související články

Tagy: Energie, Nízkoenergetické a pasivní domy, Stavba a rekonstrukce, Okna a dveře, Izolace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

KM BETA, a.s.

Největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového zdicího systému SENDWIX a dále cihelného…

<!-- -->
CEMEX

CEMEX je předním výrobcem betonu, který se vyznačuje svoji inovativností a důrazem na ekologičnost svých…

<!-- -->
Lindab s.r.o.

Výrobce a dodavatel lehkých střešních krytin, okapového systému, rovinných a trapézových plechů, systému…

<!-- -->
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Prodej a technický servis hliníkových střešních, okapových a fasádních systémů Prefa. Solární systém Prefa…

<!-- -->
CONDA s. r. o.

Společnost CONDA s. r. o., je výhradním dodavatelem pěnového skla GEOCELL pro Českou a Slovenskou republiku.…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!