Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

Stavte s HELUZem a využijte benefity šekové knížky

Největší český výrobce cihelných produktů HELUZ připravil na letošní sezónu pro všechny, kdo se rozhodli postavit si rodinný dům, speciální šekovou knížku s benefity, které jsou využitelné pro každého stavebníka.

23. 06. 2014 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Zákazníci, kteří si koupí cihly HELUZ na hrubou stavbu, dostanou šekovou knížku, díky které mohou získat například okna s bonusem – trojsklo za cenu dvojskla, zdarma omítku na pokrytí 15 m2 zdiva, ke střeše okapy na celý dům, dále také výhodnější finanční služby a mnoho dalších výhod.

Kdo  si koupí cihly HELUZ na hrubou stavbu, dostane šekovou knížku, díky které mohou získat například okna s bonusem – trojsklo za cenu dvojskla, zdarma omítku na pokrytí 15 m2 zdiva, ke střeše okapy na celý dům, dále také výhodnější finanční služby, slevy na koupelnový sortiment, kuchyně, vnitřní schodiště či vzduchotechnickou jednotku. „Šekovou knížku doveze stavebníkům přímo na jejich stavbu náš technicko-obchodní poradce. Majiteli stavby ji předá a také vysvětlí, jak a kde využít nabízené bonusy právě pro jeho stavbu,“ vysvětluje Miroslav Mařík ze společnosti HELUZ.

Výhody šekové knížky

šekové knížce naleznete 10% slevu na koupelnový sortiment a také dodatečnou 10% slevu na kuchyně. Pro zákazníky HELUZu jsou v šekové knížce připraveny zvýhodněné finanční služby. Patří sem hypotéka s unikátní nadrámcovou úrokovou sazbou, 50% sleva na poplatek za znalecké ocenění nemovitosti, variabilita splátek zdarma, první rok vedení osobního účtu zdarma a také rychlé čerpání peněz při výstavbě bez faktur. K elektrickému podlahovému vytápění získáte zdarma termostaty, k venkovním roletám a žaluziím pak dálkové ovládání. Dále můžete využít pětiletý servis bazénu nebo také pojezdové bazénové zastřešení zdarma. Aktuální přehled benefitů šekové knížky najdete na webu: www.heluz.cz/sekova-knizka-heluz.

Proč stavět z cihel HELUZ?

Cihelné bloky společnosti HELUZ jsou ideálním stavebním materiálem pro obvodové zdivo energeticky úsporných domů. Konkrétně se jedná o výrobkovou řadu s názvem HELUZ Family. Obvodové zdivo z těchto cihel bez problémů zvládá změny venkovní teploty a výkyvy vlhkosti vzduchu a tím udržuje optimální mikroklima pro bydlení. Současným trendem ve stavebnictví jsou domy s velmi nízkou potřebou tepla na vytápění, které šetří vaši peněženku. Hitem letošní stavební sezóny jsou unikátní cihly HELUZ Family 2in1, díky kterým obvodové zdivo splní i bez dodatečného zateplení přísné požadavky na pasivní dům.

Tepelně-izolační parametry cihly HELUZ Family 50 2in1 jsou tak vysoké, že se vyrovnají polystyrenovému zateplení o tloušťce třicet šest centimetrů nebo zdi z plných cihel o tloušťce sedm metrů. Odpadá tak starost s výběrem a prováděním zateplovacího systému a navíc výrazně ušetříte na provozních nákladech domu.

Související články

Tagy: Stavba a rekonstrukce, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

KM BETA, a.s.

Největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového zdicího systému SENDWIX a dále cihelného…

<!-- -->
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Prodej a technický servis hliníkových střešních, okapových a fasádních systémů Prefa. Solární systém Prefa…

<!-- -->
CONDA s. r. o.

Společnost CONDA s. r. o., je výhradním dodavatelem pěnového skla GEOCELL pro Českou a Slovenskou republiku.…

<!-- -->
Lindab s.r.o.

Výrobce a dodavatel lehkých střešních krytin, okapového systému, rovinných a trapézových plechů, systému…

<!-- -->
CEMEX

CEMEX je předním výrobcem betonu, který se vyznačuje svoji inovativností a důrazem na ekologičnost svých…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!