Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

Stavbu sprchového koutu usnadní oblouková tvárnice Ytong

Společnost Ytong přináší na trh inovativní novinku, obloukovou tvárnici. Tahle vychytávka pomůže zejména při budování zděného sprchového koutu.

02. 10. 2012 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Sprchový kout, okrouhlou pec nebo prostě prvek, který rozdělí prostor v bytě. To vše můžete snadno postavit s novinkou od společnosti Ytong - inovativní obloukovou tvárnicí. Dokáže s ní pracovat každý domácí kutil.

Sprchový kout představuje pro mnohé z nás nepostradatelnou součást koupelny. Nejen, že umožňuje rychlé osprchování, ale ušetří i mnoho místa v koupelně, pokud zrovna nemáte dostatek prostoru i pro vanu. Velkým trendem současných moderních koupelen jsou zděné sprchové kouty v různém provedení, ať už mluvíme o tvarech či barvách. Některé jsou s vaničkami, jiné bez nich, někdo naopak preferuje sprchový kout s klasickými skleněnými dveřmi. Najdou se však i zákazníci, kteří dvířka ve sprše nepotřebují vůbec. Fantazii se prostě meze nekladou a vzhledem k široké nabídce materiálů na trhu si své přání může splnit opravdu každý. A co víc, velmi rychle, takže vzhůru do rekonstrukce!

 S obloukovými tvárnicemi Ytong můžete proměnit koupelnu k nepoznání

Co potřebujete?

Rozmýšlíte se, jaký materiál využít, aby finální podoba koupelny odpovídala vašim představám a požadavkům? Na stavbu či rekonstrukci sprchového koutu doporučujeme využít speciální prvek – Ytong obloukovou tvárnici. Ta je vyrobena z autoklavovaného pórobetonu a je perfektním prvkem na kreativní úpravu interiérů.

Systém obloukových tvárnic Ytong nabízí vynikající řešení na rychlé vytvoření například spirálové sprchy ve welness oáze nebo obloukového sprchového koutu, stejně dobře je ale použitelný i mimo koupelnu. Obloukové tvárnice Ytong můžete využít také na okrouhlou kachlovou pec, půlkruhový interiérový dělicí prvek a podobně. Spojení vaší kreativity a obloukových tvárnic Ytong promění váš domov k nepoznání. 

S tvárnicí zvládne pracovat každý domácí kutil

Kladete si otázku, jak s tvárnicemi atypického tvaru pracovat a jestli to vůbec zvládnete? Můžeme vás ujistit, že s obloukovými tvárnicemi Ytong se pracuje stejně dobře jako s obyčejnými příčkovými tvárnicemi Ytong. Jedinou zvláštností je vkládání sklotextilní síťky do každé ložní škáry v místě změny poloměru stěny. V tomto místě není možné tvárnice převázat, proto musí funkci vazby převzít síťka. Není to ale nic těžkého a takový postup zvládne každý zedník nebo šikovný domácí kutil, tedy jistě i vy!

Více informací je k dispozici na www.ytong.cz.

Rádi vám poradíme také na bezplatné informační lince 800 828 828; zdarma pondělí až pátek 8.00 – 16.00 hod.

Související články

Tagy: Bydlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Stavební materiál

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

CEMEX

CEMEX je předním výrobcem betonu, který se vyznačuje svoji inovativností a důrazem na ekologičnost svých…

<!-- -->
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Prodej a technický servis hliníkových střešních, okapových a fasádních systémů Prefa. Solární systém Prefa…

<!-- -->
KM BETA, a.s.

Největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového zdicího systému SENDWIX a dále cihelného…

<!-- -->
Lindab s.r.o.

Výrobce a dodavatel lehkých střešních krytin, okapového systému, rovinných a trapézových plechů, systému…

<!-- -->
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Prodej a technický servis hliníkových střešních, okapových a fasádních systémů Prefa. Solární systém Prefa…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!