Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

Jak ušetřit při výstavbě z POROTHERMU

Plánujete, že se pustíte do stavby rodinného domu? Chcete mít bydlení za rozumnou cenu a zároveň dbát na kvalitu použitých materiálů a správnou technologii výstavby? Řešení nabízí výstavba z broušených cihel POROTHERM Profi.

03. 06. 2011 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Pokud jste si pro stavbu vašeho domu vybrali broušené cihly POROTHERM Profi, je důležité precizní založení. Se založením stavby vám rádi pomohou specialisté ze společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, která cihly POROTHERM vyrábí. Ve vybraných stavebninách si můžete také vypůjčit pomůcky pro zakládání stavby.

Při výstavbě domů z broušených cihel POROTHERM Profi je důležitá naprostá přesnost zdění. Nejnáročnější je přitom založení stavby, tedy položení první řady cihel v přízemí a v patře nad stropní částí, které musí být naprosto přesné. Abyste si mohli být jisti, že je vše v pořádku, můžete při zakládání využít profi pomoc od výrobce – společnosti Wienerberger cihlářský průmysl.

Se založením pomůže profesionál

Služba je k dispozici na vyžádání na www.porotherm.cz/zakladani. Po upřesnění termínů přijede na stavbu specializovaný technik, který vysvětlí postup výstavby z broušených cihel POROTHERM a pomůže při založení stavby a v případě zájmu následně i prvního šáru v patře. O službu je velký zájem, je proto potřebné se zaregistrovat s dostatečným časovým předstihem.

Zdění s pěnou POROTHERM DRYFIX je snadné, rychlé a přesné
Zdění s pěnou POROTHERM DRYFIX je snadné, rychlé a přesné

Pomůcky pro zdění půjčí ve stavebninách

Vyplatí se také zajít si do vybraných stavebnin, které díky spolupráci se společností Wienerberger fungují jako půjčovny. Zde si můžete vypůjčit pomůcky, které jsou potřeba pro zakládání stavby z broušených cihel POROTHERM. Jestliže budete zdít na tenkovrstvou maltu, můžete si tu zapůjčit například i nanášecí válec.

Na pěnu nebo na tenkovrstvou maltu

V případě zdění z broušených cihel POROTHERM Profi si můžete vybrat, zda budete stavět na tenkovrstvou maltu či na zdicí pěnu POROTHERM DRYFIX. Nemusíte se bát pustit se do stavby svépomocí, v obou případech je výstavba velmi rychlá, snadná a přesná.

Pokud už máte hotovou základovou desku, tak při použití technologie zdění na pěnu POROTHERM DRYFIX můžete zvládnout hrubou stavbu rodinného domu do týdne. Zdicí pěnu, případně tenkovrstvou maltu, dostanete při nákupu broušených cihel POROTHERM Profi zdarma v odpovídajícím množství. 

Více informací naleznete na www.porotherm.cz.

Související články

Tagy: Stavba a rekonstrukce, Stavební materiál

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

KM BETA, a.s.

Největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového zdicího systému SENDWIX a dále cihelného…

<!-- -->
CONDA s. r. o.

Společnost CONDA s. r. o., je výhradním dodavatelem pěnového skla GEOCELL pro Českou a Slovenskou republiku.…

<!-- -->
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Prodej a technický servis hliníkových střešních, okapových a fasádních systémů Prefa. Solární systém Prefa…

<!-- -->
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Prodej a technický servis hliníkových střešních, okapových a fasádních systémů Prefa. Solární systém Prefa…

<!-- -->
CEMEX

CEMEX je předním výrobcem betonu, který se vyznačuje svoji inovativností a důrazem na ekologičnost svých…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!